Vitamín K2 MK7 a vitamín D3

Vitamin K2 MK7, který obsahuje výrobek DuoLife, je původem výtažek z nattó. Nattó je původem z Japonska, kde byla tato rostlina využívána pro své mimořádné výživové hodnoty, zejména pro vysokou koncentraci vitaminu K2 v její vzácné formě MK7, jakož i enzymu nattokináza, jemuž Japonci připisují zvláštní význam. Tento výživový potenciál vznikl kvašením sojových bobů s využitím bakterií Bacillus subtilis. Aktivní struktura sóji se mění na formu s vysokou biodostupností výživových složek. Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve a napomáhá k udržení zdravých kostí.

Vitamin D3, který je ve výrobku přítomen, pochází z lišejníků, a proto je vhodný pro vegany a vegetariány. Nejdostupnější vitamin D rostlinného původu je vitamin D2, v nevelkém množství přisvojovaný lidským organismem; vitamin D3 je zpravidla živočišného původu, který se získává obvykle z lanolínu - žluté mazlavé látky během čištění ovčí vlny. Hlavní biologická funkce vitaminu D spočívá v udržení příslušné hladiny vápníku a fosforu v krvi. Vitamin D pomáhá při přisvojování vápníku, který je nezbytný pro zachování silných, zdravých kostí a zubů. Tento vitamin hraje zcela zásadní roli při podpoře imunitního systému, jakož i fungování svalů a buněčného dělení.

Z naší nabídky Vám můžeme nabídnout jedinečný produkt DuoLife RegenOil 250ml, který kromě přírodních vitamínů K2 MK7 a D3, obsahuje i směs 13 rostlinných olejů.

Duolife Regenoil mastné kyseliny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení