Jak posílit imunitu organismu s využitím přípravků DuoLife

Posílení imunitního systému organismu znamená zajištění jeho nejúčinnější, přirozené obrany. Můžeme takto předcházet infekcím, ale také bojovat s těmi, které se už v našem organismu rozvíjejí. Účinný a dobře fungující imunitní systém tvoří neprodyšnou bariéru, která zabraňuje působení nepříznivých vnějších činitelů do těla (jako je pronikání bakterií, virů, plísní) a je schopný vytvořit si protilátky a imunologickou paměť, což chrání před příští infekcí.

Posílení imunity Vita C

Každý den jsme však vystaveni možnému působení takových činitelů, které mají škodlivý vliv na imunitní systém organismu. Patří mezi ně nadměrná fyzická a duševní aktivita, přepracování, stres, nesprávná dieta, věk a chronické nemoci. Zachovat si dobré zdraví však možné je! Musíme prostě udržovat správnou kondici a obranyschopnost organismu. První linie odpovídá za racionální způsob života a dobře vyváženou stravu. Pokud však k těmto aspektům přidáme správně vybrané doplňky stravy, pak dosáhneme mnohem lepších výsledků. Dodatečná dávka vitaminů, výživných složek a zdraví podporujících látek blahodárně působí na organismus a posiluje jeho obranyschopnost. Jenže jaké doplňky stravy zvolit?

Dospělí mohou využít podporu imunologického systému přípravky:

DuoLife Vita C přírodní vitamin C v kapalné formě obsahující nejen kyselinu L-askorbovou, ale i jeho cenné přírodní „biologické pozadí” (mj. bioflavonoidy, karotenoidy, rostlinné enzymy, zinek, hořčík, vitaminy B2 a B6). V takovéto formě, ve svém přírodním komplexním okolí, se vitamin C lépe vstřebává a je efektivnější. DuoLife Vita C navíc působí v mnoha směrech, tím spíše je tedy vhodný jako přípravek k udržení organismu v dobré kondici.

DuoLife Medical Formula ProSelect® obsahuje výtažky z rostlin a hub se širokou účinností, podporuje obranyschopnost těla a činnost srdce, cév a jater a způsobuje mladý vzhled kůže. Bohatství antioxidačních polyfenolů a imunostimulačních polysacharidů napomáhá k udržení optimálního stavu organismu a pomáhá chránit jej chránit jak před akutními virovými infekcemi, tak chronickými civilizačními onemocněními, jako je diabetes, vysoký krevní tlak a nádory.

DuoLife Medical Formula BorelissPro® kompozice složek s vysokým účinkem. Podporuje nejen imunitu organismu, ale rovněž činnost srdce, umožňuje dosáhnout správnou hladinu cholesterolu, správnou funkci kloubů a kostí a mladý vzhled kůže. Pomáhá při prevenci a přičiňuje se ke snazšímu průběhu infekčních chorob, včetně virových, plísňových a bakteriálních onemocnění (i boreliózy). Tento přípravek dodává organismu cenné antioxidanty, obsažené v rostlinných výtažcích a napomáhá lepší kondici a udržení vysoké obranyschopnosti.

Pro děti je vhodný:

DuoLife SunVital® Natural Kids Formula 100% přírodní doplněk stravy určený dětem od 6 let. Je připraven na bázi přírodních vitaminů, minerálů a antioxidantů z rostlinných surovin, s dodatkem organického zinku a napomáhá ke správné činnosti imunitního systému, dýchacích cest a dodává tělu mladý vzhled. Standardizované rostlinné složky nejvyšší kvality a vyhrazená formule z ekologických kvasnic podporují mobilizaci imunitního mechanismu a brání zároveň průběhu infekce i v době vysokého nebezpečí onemocnění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení