Jak zlepšit zrak | Alagenex OCUBENE

Pokud chcete mít zdravé oči, detoxikujte játra.

Návštěvnost očních ambulancí se každoročně zvyšuje. Může za to nesprávná výživa a péče o oči, jakož i neustálé používání počítačů, monitorů, televizi a smartphonů. Naše oči spotřebují až 25% vitamínů a minerálů, které přijímá naše tělo. Proto je důležité poskytnout jim potřebnou výživu na to, aby mohli správně fungovat. Pokud se o oči budete správně starat, odvděčí se vám dobrou kondicí do vysokého věku. Péče o oči / zrak znamená zejména výživu zrakového nervu a udržování nitroočního tlaku pod 20 Torr.

Alagenex OCUBENE

Už starověký Sumerové věděli, že nesprávné fungování očí je spojeno s problémy jater a naopak. Játra a oči jsou totiž párové orgány. Proto pokud chcete mít oči zdravé, kromě výživy pro oči nesmíme zapomínat ani na játra. To nás vedlo k přípravě jedinečného výživového doplňku, kterým se staráme o své oči právě mechanismem pročištění a péče o játra. Už testovací série měla výjimečný úspěch. Za tento úspěch přípravek vděčí svému složení:

Lutein (Tagetes erecta) - studie ukázaly, že užívání luteinu má pozitivní vliv na onemocnění jako je makulární degenerace nebo šedý zákal. V našich produktech najdete pouze velmi kvalitní, krystalický Lutein (Tagetes erecta).

Zinek - přispívá k udržení dobrého zraku. V našich produktech najdete pouze velmi kvalitní, krystalický Lutein (Tagetes erecta).

Lycium barbarum - známe pod názvem goji. Plody mají dlouhodobé zastoupení v tradiční čínské medicíně. Obsahují silné antioxidanty a pomáhají zabraňovat stárnutí buněk. Z nedávných zjištění lze zmínit, že plody zvyšují fagocytózu, zlepšují tvorbu krve a podporují léčbu zvýšené hladiny cholesterolu.

Schizandra čínská (Schisandra chinensis) a Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) - zlepšují jater. Schizandra pomáhá při normálním trávení a funkci játrech, při přečištění jater. Kurkuma má zase na starosti normální činnost jater a činnost jaterních lipidů. Kontrola zánětlivých procesů a normální činnost kardiovaskulárního systému a funkce dýchacího systému je už jen plusem těchto extraktů.

Skupina Ženšen - Ženšen pravý (Panax ginseng), Sibiřský ženšen (sibiřský ginseng) a Americký ženšen (Panax quinquefolius) je doplněna o extrakt z Ostropestřce mariánského (Silybum marianum), Amalaki (emblica officinalis) a šafránu setého (Crocus sativus). První z jmenovaných ženšen má za úkol udržet náš organismus bdělý. Udržuje normální hladinu glukózy v krvi, podporuje paměť a zlepšuje kognitivní funkce. Sibiřský ženšen podporuje přirozenou obranyschopnost, krevní oběh ale i naši duševní výkonnost. Americký ženšen má imunomodulační účinky a ochranné účinky pro naši játra. Petrec mariánský je díky obsahu sylimarínu vhodný při regeneraci jater, při hepatitidě a cirhóze jater. Šafrán potencuje kvalitu duševního zdraví a pozitivní nálady - relaxace. Amalaki kvůli vysokému obsahu vitaminu C má vliv na imunitní systém.

Hořčík, Niacin (kyselina nikotinová), Selen a Kyselina listová - hořčík hraje důležitou roli při dělení buněk a přispívá ke správnému fungování nervového systému. Niacin snižuje únavu a vyčerpání. Je důležitým prvkem pro správnou látkovou přeměnu a nervový systém. Aby správně fungovala i štítná žláza, je obsažen právě Selen. Ten přispívá ke správné spermatogenezi, ale také k udržení zdravých vlasů a nehtů. Vitamín B9 nebo kyselina listová, je důležitý nejen pro tvorbu krve, ale i při tvorbě a opravě DNA, či dělbě buněk. Udržuje mozek v dobré kondici, brání depresi a ve vyšším věku snižuje riziko poškození sluchu.

OCUBENE respektuje potřeby a specifika organismu a složením je proto přizpůsobeno tak, abychom díky němu získali komplexní výživu pro oči a játra.

Na výživu očí je třeba myslet již v mládí jako na prevenci různých nemocí přicházejících s věkem. Pokud odložíte mobil a vypnutím počítače vaše oči vám poděkují. Starejme se o nich, vždyť jsou možná i nejdůležitějším z našich smyslů.

Produkt po registraci můžete zakoupit přímo u výrobce firmy ALAGENEX, cena je 78€ (dvouměsíční dávka).

Odkaz na bezplatnou registraci do eshop ALAGENEX: registrační formulář

Hlavní výhody registrace jsou:

  • možnost zakoupení exkluzivních produktů s ověřenými účinky
  • zakoupení vstupenek na Alagenex Akademie
  • informování o speciální akcích firmy emailem
  • bezplatnou osobní stránku
  • propartnerský přístup ze strany společnos

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení