Kravské kolostrum

Kolostrum není žádná novinka. O jeho pozitivech věděli už dávné národy, jako například staří Řekové, Inkové, Egypťané, ale i Keltové, či Germáni. Velmi si ho cenili a v těch dobách bylo určeno pouze pro nejvyšší panovníky, aby se dožili vysokého věku. V Řecku s ním zas rozmazlovali olympijské sportovce a podporovali tak jejich výkonnost.

Kolostrum je výjimečné zejména svým složením. Skládá se z množství aktivních imunoglobulinů, které dokáží neuvěřitelně posílit oslabenou imunitu a přímo napadnout záškodníky v lidském těle. Tyto látky je však umí nejen porazit, ale pokud si s nimi samy nevystačí, upozorní na ně slabě fungující imunitní systém, který tak zrychlí své obranné reakce a posílí se.

Kravské kolostrum však obsahuje všechny imunitní a růstové faktory, které se nacházejí v kolostru jiných savců, a proto jej také mohou užívat i jiní savci, včetně člověka.

Kolostrum Senza Colostrum najdete na našem e-shopu.

Colostrum Senza Medical vitamín

Kolostrum je to nejstarší přírodní potravina živočišného původu.

Colostrum Senza Medical kvalitní vitamín

Jako živina je kolostrum v přírodě naprosto jedinečné, protože obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší možné přirozené koncentraci a nelze ho vyrobit uměle.