Vysoký tlak | Serrapeptáza

Na onemocnění srdce a cév v České republice umírá podle statistiky 47% obyvatelstva. Sklerózu cév máme v různém stupni všichni. Pokud se céva zúží sklerotickým plátem pod 30% svého průměru průtoku krve je to nedostatečné. Orgán, který zásobuje tato céva například ledvina nebo játra, začne vysílat zprávy do mozku, že nemá dostatek kyslíku a živin. Mozek má jedinou možnost jak zlepšit prokrvení - zvýšením tlaku. Takto se do orgánu přes zúženou cévu "proteče" více kyslíku a živin. Mozek vydá příkaz srdci ke zvýšení tlaku krve. Zvýšený tlak, však přetěžuje srdce a cévní systém, který není na to stavěný. Srdce musí více pracovat a tím si zkracuje život.

Klasické léčba vysokého tlaku

Při zvýšeném tlaku se nemusí pacient necítí dobře. Navštíví lékaře a zjistí se mu vysoký krevní tlak, tak dostane léky na snížení tlaku, aby se srdce šetřilo. Tlak se upraví, ale orgán (ledviny, játra a nebo jiné) zůstanou nedokrvení. Když je orgán nedokrvený tak nefunguje správně. Při nedostatku kyslíku se zhoršuje překyselení, které je základem dalších problémů. V kyselém (nedokrveném) prostředí se dobře daří zánětům a nádorům. Správnou léčbou by teda mělo být především vyčištění cév, ale na to máme v současné době jen složité a náročné operace.

Vysoký tlak Serrapeptáza

Pomoc při léčba vysokého tlaku

Serrapeptáza je unikátní v tom, že dokáže cévní stěnu vyčistit. Přesvědčili se o tom na mnohých pacientech. Když se céva vyčistí a zlepší se průtok krve tím se i zlepší zásobení daného orgánu. Ten přestane do mozku vysílat signály, že nemá dostatek krve. Mozek následně vydá příkaz srdci, že již nemusí zvyšovat krevní tlak a krevní tlak se sníží. Po 3 měsících používání serrapeptázy (dle váhy 2 kapsle do 70kg a nad 70kg 3 kapsle 120000 SU ráno na lačno) lékaři snížili dávku léků na tlak a tlak se navzdory tomu nestoupl. Dále postupně snižovaly léky na zvýšený tlak až dokud byly zcela bez léků a s normálním tlakem. Tento předpoklad se potvrdil u mnoha pacientů firmy Enerex z Kanady. Důležité je, ale i upravit životosprávu.

Na našem eshopu můžete zakoupit tu nejkvalitnější serrapeptázu od kanadské firmy Enerex:

https://www.senzamedical.cz/serrapeptaza/