Vznik Alaptidu - československý patent

Alaptid přišel na svět v 80. letech okolo roku 1985. Hlavními objeviteli byli čeští vědci RNDr. Václav Plaisner a Ing. Evžen Kasafírek CSc. Všechno to začalo získáním doktora Plaisnera do Ústavu pro farmacii a biochemii, tento ústav už bohužel neexistuje. Ústav byl jenom tuzemským, ale i světovým špičkovým pracovištěm. Doktor Plaisner pracoval byl expertem na tkáňové kultury a inženýr Kasafírek byl geniální biolog. Společně objevili látku pod označením 15754, která byla pro organizmus naprosto neškodná (nebyla toxická ani karcinogenní), ale za to velmi významně stimulovala růst a množení zdravých buněk.

Objevenou látku pokřtili ALAPTID, chemicky to byla kombinace alaninu a cyklopentankarbonylu. Jsou to dvě aminokyseliny svázané ve velmi zajímavém prostorovém úhlu.

Postupně se zjistilo, že je látka opravdu nesmírně aktivní a účinná, ale funguje výhradně na lidský organizmus. Nepodporuje růst mikroorganizmů a vůbec to nepodporuje růst nádorových buněk tyto to dokonce brzdí.

Chcete vyzkoušet Alaptid na Váš organizmus? V našem eshopu najdete nejkvalitnější produkty obsahující Alaptid od firmy ALAGENEX.

Je Vám více než 30 let? Určitě byste měli začít užívat Kazetu ALAGENEX, pro stimulaci organizmu a posílení imunitního systému.