Zlepšení nálady

Chemické procesy v mozku jsou velmi složité, jejich optimální funkce závisí na mnoha nutričních látkách a jsou náchylné k metabolické nerovnováze. V takovém případě se může objevit mnoho příznaků.

Neurony spolu navzájem komunikují pomocí řady chemických přenašečů nazývaných neurotransmitery a tato vzájemná komunikace – a růst a přežití samotných neuronů – je modulována místně působícími bílkovinami, jako je mozkový neurotrofní faktor (brain-derived neurotrophic factor, BDNF). Změny příjmu a hladiny neurotransmiterů byly zjištěny za podmínek jako je stres a změna nálady, což vedlo k vývoji léků, které upravují hladiny neurotrans­miteru. Skutečnost, že účinky těchto léků nastupují pomalu a jsou relativně neúčinné, vede k jiným formám výzkumu a nedávno bylo zjištěno, že změny v BDNF a souvisejících faktorech mohou být stejně nebo více důležité. Bylo zjištěno, že bioaktivní látky šafránu posilují neurotransmitery i BDNF.

Zinzino Viva – výtažek šafránu, kombinovaný s vitamíny pro maximální účinek

Viva je přírodní doplněk stravy kombinující affron®, výtažek z čistých vysoce kvalitních šafránových blizen (Crocus sativus L) ze Španělska, pět vitaminů B, jód a vitamin C. Všechny složky přispívají ke všeobecné pohodě organismu a dohromady tvoří jemné, ale velmi účinné spojenectví, které může několika způsoby váš život zlepšit.

Zinzino Viva 60 tablet

Šafrán

Šafrán je jedním z nejdražších koření na světě. Šafrán se pěstuje na mnoha místech světa, a protože sklizeň a zpracování se provádí ručně, musí být ve většině případů předem ošetřen před použitím tepla nebo záření kvůli přítomnosti mikroorganismů, včetně patogenů jako E. coli. Tyto ošetřující postupy snižují mikrobiální kontaminaci, ale také snižují obsah bioaktivních složek a kvalitu výrobku.

Španělský šafrán je jiný! Španělský šafrán se také sbírá ručně, ale díky metodám pěstování a sklizně nemá žádné problémy s mikroor­ganismy a nepotřebuje žádné ošetření radiací. To znamená, že všechny bioaktivní látky jsou v šafránu zachovány a extrahované množství je vyšší.

Affron® nové generace extraktu šafránu

Proces začíná výběrem nejkvalitnějších španělských šafránových blizen. Affron® je extrahován pomocí vlastního patentovaného technologického postupu, který zlepšuje profil bioaktivních složek.

Affron® je standardizovaná bioaktivní sloučenina odpovídající přípravku Lepticrosalides® (Lopresti & Drummond, 2016) pomocí vysokoúčinné kapalinové chromatografie (HPLC), což je proces, při kterém je každá bioaktivní látka identifikována a kvantifikována. Affron® je geneticky 100% DNA certifikován jako Crocus sativus L.

Klinické hodnocení Affron®

Šest klinických hodnocení prokázalo účinnost a bezpečnost přípravku affron®, a to bez vedlejších účinků za předpokladu, že je dodrženo doporučené dávkování. Tyto výsledky jsou v souladu s větším souborem důkazů, který se skládá z již provedených klinických hodnocení šafránu a ze stovek dalších referencí ve vědecké literatuře.

Tento výjimečný produkt Zinzino Viva, můžete zakoupit na našem webu. Pokud byste měli zájem nakupovat produkty Zinzino za prémiové ceny a získávat produkty ZDARMA či provize z prodeje, můžete se zaregistrovat do partnerského programu Zinzino.