Enerex Essentials | Multivitamín ze zelených rostlin | 90 tablet

Značka: Enerex
649 Kč 564 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
21.2.2022

Zcela přírodní doplněk stravy na bázi zelených rostlin podporující celkové zdraví organismu. Pro své jedinečné vlastnosti jsou tyto rostliny nazývany také "super potraviny".

Složení plné vitamínů, minerálů a enzymů bylo sestaveno na základě výsledků 15leté studie za účasti 13 500 můžu a žen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enerex Essentials je kompletní doplněk stravy ze zelených rostlin podporující celkové zdraví lidského organismu. Jeho složení je založeno na 15leté studii za účasti 13 500 můžu a žen, a plně tak odpovídá potřebám našeho těla. Díky této vědecky podložené receptuře je Enerex Essentials skutečně jedinečným doplněk stravy svého druhu.

Jeho složení je čistě přírodní a obsahuje pouze látky z organicky pěstovaných rostlin. Obsahuje prášek z organicky pěstované lucerny, zeleného ječmene a modrozelené řasy spiruliny. Tyto zelené "super potraviny" dodávají organismu antioxidační podporu bohatou na přírodní enzymy, vitamíny, minerály, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a další důležité látky.

Složení

Lucerna (Alfalfa) - prášek, sušená šťáva ze zeleného ječmene - prášek, spirulina z modrozelených řas - prášek, bambusová živice (obsahuje organický křemík).

Vitamíny*

Betakaroten (15,000 IU), Vitamín A (3000IU), Vitamín D (400IU), Vitamín E (100IU), Vitamín C, Thiamín B1, Riboflavín B2, Niacín, Pyridoxín B6, Kyselina listová, Vitamín B12, Kyselina pantotenová.

Aminokyseliny a chelátované minerály*

Kalcium+, Magnézium+, Oxid křemičitý (bambusový extrakt), Železo+, Zinek+, Mangan+, Měď+, Jód, Chróm+, Selen+, Molybden+.

*Podrobný obsah jednotlivých látek najdete v tabulce umístěné v obrázcích produktu.

Obsah

90 tablet

Dávkování

3 x 1 tableta denně spolu s jídlem

Upozornění

  • Výrobek není náhradou pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Přípravek není určen pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno v Kanadě firmou Enerex Botanicals Ltd.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

Značka ENEREX se specializuje na výrobu přírodních doplňků stravy. Všechny produkty pocházejí z Kanady a USA, kde je každý výrobní závod certifikován GMP (Good Manufacturing Process), aby byly zajištěny ty nejvyšší standardy a kontrola kvality.