N848

Masážní krémy a masážní přípravky N848 Muay

Originální přírodní receptura produktů N848® pochází z dalekého, exotického Thajska. Do světa se tyto krémy a masti rozšířili především díky thajskému boxu – významné části thajské kultury. Proto jsou produkty N848® ve světě známé a prodávané pod názvy jako „Thajská mast“, „Thajský krém“, nebo „Boxerské mazání“.
Thajská přírodní medicína mohla při svém vývoji vycházet nejen z přírodního bohatství Indického a Malajského poloostrova, ale také ze zkušeností svých sousedů. Těmi byly a jsou další východní země: Barma, Laos, Vietnam, Malajsie, Indie, či nedaleko ležící kolébka přírodní medicíny – Čína.

 

Roku 1945 založil Luangsithi Yotharaks, vystudovaný lékař z university ve městě Sririrach, firmu na jejich průmyslovou výrobu. Bohaté znalosti, kterými disponoval ho vedly k výrobě nejrůznějších léků, největší úspěch mu ale přinesla právě výroba olejů pro boxery.

 

Pokračovatelem rodinné tradice ve výrobě olejů se stal jeho syn Thongthots Intarathat, který od dětství miloval box. Není tedy náhodou, že v dospělosti založil box centrum s názvem Kingphet, ve kterém se stal nejen majitelem, ale také slavným trenérem. Z tohoto klubu vzešel i Phon Kingphet, první thajský mistr světa v klasickém boxu.


Thongthots Intarathat si na svých svěřencích ověřil, že thajské oleje působí velmi blahodárně jak před tréninkem nebo zápasem, tak i po jeho ukončení. Masírováním svalů thajským olejem dokonale připravil boxery na výkon. Po zápase zase olej přinesl úlevu nataženým svalům a přispěl k redukci krevních podlitin a pohmožděnin po kopech a úderech.

Rozšíření povědomí o thajském boxu a s ním souvisejících produktech přivedlo i další zájemce, lidi mnoha profesí, ve kterých se fyzické námaze vyhnout nedá: hasiče, policisty, stavbaře, kameníky, dřevorubce, řidiče, vojáky... Na některé přípravky nedají dopustit ani ti, které zaměstnáním provází především každodenní psychické vypětí, mj. řada špičkových IT manažerů.

 

Boxeři udělali thajským mastím a olejům jedinečnou a účinnou reklamu. Kdekterý sportovec chce být fit pro další pohyb tak brzy, jako to dokážou nekompromisní boxeři. Platí to pro muže i pro ženy. Platí pro mládež i pro seniory.

 

S nemalým rozšířením thajských olejů a mastí však bohužel přišly i spojené obtíže. Přestože jsou produkty vyráběny pod bedlivým dohledem a podle přísných pravidel kontrolovány, způsobil černý dovoz do některých zemí, že nejen u koncových uživatelů ale i u zainteresovaných úřadů poněkud stoupla nedůvěra v tyto produkty.

 

Není ale třeba se obávat. Všechny produkty N848® jsou plně certifikovány a prošly všemi potřebnými testy dle platných nařízení Evropské Unie. Nehraje roli, že v některých státech jsou tyto produkty již distribuovány prostřednictvím lékárenských sítí, zatímco v jiných jsou stále k dostání spíše v obchodech se sportovním zbožím. Vždy se jedná o stejně účinný a naprosto bezpečný produkt.

3 položek celkem
n848 thajsky olej 120ml
Momentálně nedostupné
123,14 Kč bez DPH
149 Kč

Masážní olej je ideální k prohřátí svalů před výkonem, jako prevence před zraněním i pro regeneraci po zátěži.

Kód: 470
N848 Thajský Olej 450ml
Momentálně nedostupné
362,81 Kč bez DPH
439 Kč

Masážní olej je ideální k prohřátí svalů před výkonem, jako prevence před zraněním i pro regeneraci po zátěži.

Kód: 467
598 muay krem original
Momentálně nedostupné
131,40 Kč bez DPH
159 Kč

Regenerační krém, který efektivně pomáhá při těžkostech pohybového aparátu.

Kód: 461

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem