Aloe vera v tekuté formě

ALOE V TEKUTÉ FORMĚ

Neobvyklé léčivé vlastnosti aloe jsou známy již dlouhou dobu. Známý jako aloe vera, sukulentní rodák z Afriky, Arabského poloostrova a Madagaskaru, dělá senzaci nejen ve světě přírodní medicíny, ale také v kosmetice. V převládajícím trendu zdravému životnímu stylu dominuje několik špičkových produktů podporujících zdraví, které jsou hrdě prezentovány na sociálních médiích, a zároveň oceňují jejich magické, téměř zázračné vlastnosti. Aloe šťáva pro pití se stala jedním z těchto produktů. Výhody konzumace tohoto skvělého nápoje se zdají být nekonečné a nyní jsou spolehlivým receptem na dlouhý a zdravý život.

ALOE VERA TEKUTÁ FORMA - VLASTNOSTI

Tekuté aloe je delikátní nápoj, který v sobě spojuje sladkost květového medu a jemnou vůni oregana. Díky této kombinaci je aloe šťáva skutečnou vitamínovou bombou, která zlepší celkový stav těla a zpomalí stárnutí. Aloe vera obsahuje kondenzovanou dávku vitamínů A, C, E, B, jakož i cholinu a kyseliny listové. Správně dávkovaná šťáva z aloe poskytne tělu optimální množství mikroelementů, jako je draslík, vápník, selen, sodík, železo, hořčík, zinek, chrom a mangan, které silně podporují správnou funkci.

Konzumace aloe k pití pomůže v procesu ničení škodlivých bakterií, výrazně urychlí proces hojení i těch nejobtížnějších ran a také velmi účinně podpoří náročný proces snižování tělesné hmotnosti. Je však třeba si uvědomit, že aloe vera, stejně jako jakékoli jiné terapeutické činidlo, může při přílišné konzumaci vyvolat nežádoucí účinky. Aby se předešlo nežádoucím účinkům ve formě nadměrné detoxikace těla a vyluhování elektrolytů, měla by být aloe tekutina používána v souladu s doporučeními navrženými společností DuoLife. Díky vědomému a odpovědnému dávkování aloe bude každý, kdo se stará o sebe, schopen snížit hladinu cholesterolu a cukru a také se postarat o stav své pokožky a vlasů.

Aloe rostlina Aloes

Aloe tekutina se kromě posílení těla a podpory procesu zotavení po chronických onemocněních stane ideálním řešením pro lidi, kteří si stěžují na suchou, dehydratovanou pokožku a poškozené, křehké vlasy. Díky svým dominantním a přirozeným zvlhčujícím účinkům jako zvlhčující látka je aloe vera schopna dostatečně hydratovat nejen vnitřní orgány, ale i kožní přídavky. Schopnost aloe syntetizovat elastin a kolagen umožní extrémně odolnou a rychlou regeneraci poškozených buněk.

Jak vidíte, spotřeba šťávy z aloe je skvělým řešením pro lidi, kteří chtějí zvýšit svou životní úroveň a celkové zdraví. Moudré používání tohoto nápoje jistě přinese nejlepší výsledky a pravidelnost pití aloe vera vám umožní pozorovat účinky ve velmi krátké době.

ALOE VERA TEKUTINA PROTI CUKROVCE

Pravidelné pití aloe snižuje hladinu cukru u lidí s diabetem. Liquid aloe vera snadno obohatí naši každodenní stravu o vitaminy A, B (zejména B12), C a E. Kromě toho obsahuje: vápník, železo, sodík, draslík, hořčík a především vysoký obsah aminokyselin a nenasycených mastné kyseliny (pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi). Všechny výrobky obsahující tekutou aloe by měly být používány s mírou. Jak již bylo zmíněno, šťáva z aloe má projímavé vlastnosti, které mohou vylučovat elektrolyty a minerály z našeho těla.

Aloe v tekuté forma nabízíme i na našem eshopu DuoLife Aloes 750ml.