Aloe vera

Aloe vera je jistě neocenitelný poklad v boji za naše zdraví. Zjevně nám to připomíná agáve. V teplých zemích a ve svém přirozeném prostředí dorůstá až do výšky 5 metrů. Když ji pěstujeme doma v květináči, výška nepřesahuje jeden metr. Aloe šťáva je bohatá na aminokyseliny, minerály a vitamíny. Díky regeneračním vlastnostem napomáhá hojení i vážných ran. Zjistěte více o výhodách aloe vera a začněte ji používat ještě dnes!

Aloe šťávu lze použít k výrobě různých mastí, krémů a gelů, které pomáhají s mnoha různými stavy kůže. Podporuje léčbu kožních onemocnění, jako je akné, psoriáza a mykóza. Může však mít příliš velký vliv na citlivou pokožku.

Na podzim, v zimě a na jaře bychom měli jako preventivní opatření vzít asi 5 ml, abychom zůstali zdraví.

ALOE ŠŤÁVA

  • Aloe byl používán po dobu 5 000 let před naším letopočtem všemi starými civilizacemi. První informace o této rostlině se nacházejí na hliněných Sumerských tabletách (kolem roku 1750 př. Nl).
  • Tato rostlina má mnoho „přezdívek“, např .: zelený doktor, tichý léčitel, pouštní lilie, rostlina nesmrtelnosti. Existuje více než tři sta odrůd tohoto nádherného daru přírody, ale pouze pět z nich má léčivé vlastnosti.
  • Ve starověku byl aloe používán jako parfém k oblékání oděvů a bytových doplňků, stejně jako pohřebních tkanin. Po smrti byl považován za symbol života, nabídl zemřelým a zdobil hroby a pyramidy.
  • Egypťané tvrdili, že „zelený lékař“ jim dá věčnou krásu a zdraví a věčný život.

V našem eshopu můžete zakoupit exkluzivně Duolife Aloes 750ml za příznivou cenu.

Aloe Vera 750ml