Kvalitní produkt Omega 3

Výrobci potravinových doplňků, kteří vyrábí produkty s Omega 3, chrání tyto mastné kyseliny umělým přidáním Vitamínu E, jakožto konzervantu. Bylo však prokázáno, že Vitamín E nezabraňuje dostatečně při vstřebávání oxidaci Omega 3 mastných kyselin, ale může se stát za určitých okolností pro-oxidantem, čímž se tyto doplňky stávají nefunkčním. Proto doporučujeme, aby si každý konzument potravinových doplňků Omega 3 ověřil jejich účinnost pomocí Balance Testem a zjistil aktuální poměr Omega 6 k Omega 3 v těle. Pokud test prokáže nedostatek Omega 3 mastných kyselin v buněčných membránách, je na zvážení každého, zda má smysl takový nefunkční doplněk stravy konzumovat.

V přírodě Omega 3 (EPA a DHA) a lipofilní polyfenoly vždy pracují společně. Nenajdete EPA a DHA v přírodě samy o sobě, jsou příliš křehké a nestabilní a rychle degradují. Mořské řasy produkují Omega 3 (EPA a DHA) společně s polyfenoly. Příroda si vybrala polyfenol rozpustný v tucích, který chrání Omega 3 produkované mořskými řasami tak dobře, že jej najdeme i v tučných rybách. Polyfenol se Omega 3 drží tak efektivně, že s nimi putuje přes mořské korýše, malé ryby, velké ryby a mořské savce. Pokud konzumujeme tučné ryby (nechované v zajetí a krmené obilným šrotem), tak se Omega 3 dostanou chráněné díky polyfenolům až k nám jakožto vrcholnému predátoru a stanou se součástí buněčných membrán. Polyfenoly rozpuštěné v tucích působí v tělu také. Pokud se dostanou do našich tkání, začnou působit v těchto místech silně protizánětlivým způsobem a doplňují tak účinky Omega 3.

Některé firmy při výrobě rybího oleje dělá zásadní chybu – ODSTRAŇUJE POLYFENOLY rafinací a potom Omega 3 stabilizuje nevhodným a neúčinným způsobem přidáváním Vitamínu E jako neúčinného konzervantu, nebo rybí olej zanechává bez ochrany a nestabilní. Proces oxidace a znehodnocení pak probíhá přímo v lahvičce, v kapsli nebo i v těle při styku s volnými radikály. To je důvod, proč takové tobolky s rybím olejem NEFUNGUJÍ.

Pokud bychom si měli vzít ponaučení z minulosti, tak vidíme, že lidé v dřívějších dobách netrpěli nepřenosnými (civilizačními) chorobami zdaleka tak jako dnes. Je alarmující, že ve Viktoriánském období (Británie 19. stol.) byl výskyt kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny a cukrovky 10x menší než v současnosti. Z toho plyne, že pokud používáte správnou kombinaci živin, můžete získat obrovskou míru ochrany organizmu.

Chcete-li získat pevnější zdraví a ochranu před civilizačními chorobami, jezte tučné ryby z kvalitního zdroje ideálně z výlovu volně žijících ryb 3x týdně nebo konzumujte kvalitní Omega 3 s polyfenoly.

V naší nabídce najdete prémiovou směs ZinZino BalaceOil 300ml, obsahující přírodní rybí olej, s vysokým obsahem Omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenoly a vitamínem D3. Máme i verzi pro vegany. Doporučujeme produkt užívat, alespoň po dobu 3 měsíců.

Účinnost tohoto produktu si můžete otestovat pomocí testu Balance Test.

ZinZino-BalanceOil-Vegan-200ml

Zapojte se jako spotřebitel (fyzická osoba) nebo obchodník (právnická osoba) do programu ZinZino a nakupujte produkty za prémiové ceny.

Více o programech se dozvíte na na našich stránkách.