Proč užívat směs vláknin

Odborníci na lidské zdraví se shodují, že bychom měli zvýšit náš denní příjem vlákniny. Produkt Zinzino ZinoBiotic, poskytuje směs vláknin, které slouží jako palivo pro prospěšné bakterie v našem tračníku tak, aby mohly růst a nahradit tak nežádoucí bakterie. Tento proces vyrovnává naši střevní mikroflóru (mikrobiom).

Všechny vlákniny v produktu Zinobiotic také přispívají k pocitu sytosti (což může pomoci zvládat chuť k jídlu), ale zároveň snižuje nadýmání tím, že upravuje pravidelnost vyprazdňování. Může dojít ke krátkému přechodnému období, během kterého vláknina začne upravovat populaci bakterií, ale to je jen drobný krok na cestě k dobrému zdraví.

Pro koho není směs vlákniny vhodná?

Lidem se zdravotními problémy, které souvisí s žaludkem, se doporučuje začít malými dávkami a dávku navyšovat postupně, aby měl mikrobiom dostatek času se přizpůsobit.

Jaké příznaky mohu očekávat během užívání směsi vlákniny?

Mezi příznaky může patřit zvýšený objem stolice, kručení a jiné zvuky v břiše. Může se dostavit také zvýšená plynatost v souvislosti s příjmem vlákniny, ale ve většině případů to trvá jen krátkou dobu. U některých lidí dochází také k mírné zácpě. Kvůli těmto a dalším příznakům je důležité zajistit tělu dostatečný příjem vody a zařadit více vody do vašeho jídelníčku. Toto doporučení je platné v podstatě kdykoli, kdy konzumujete jakoukoli vlákninu.

Produkt Zinzino Zinobiotic si můžete zakoupit na našem webu nebo se registrovat do programu Zinzino a nakupovat za prémiové ceny.

V případě zájmu o registraci nám napiště na info@senzamedical.cz nebo zavolejte +420 602 280 223.

zinzino-zinobiotic-180g