Vláknina

Odborníci na lidské zdraví se shodují, že bychom měli zvýšit náš denní příjem vlákniny. Produkt Zinzino ZinoBiotic, poskytuje směs vláknin, které slouží jako palivo pro prospěšné bakterie v našem tračníku tak, aby mohly růst a nahradit tak nežádoucí bakterie. Tento proces vyrovnává naši střevní mikroflóru (mikrobiom).

Vláknina v produktu Zinobiotic také přispívá k pocitu sytosti (což může pomoci zvládat chuť k jídlu), ale zároveň snižuje nadýmání tím, že upravuje pravidelnost vyprazdňování. Může dojít ke krátkému přechodnému období, během kterého vláknina začne upravovat populaci bakterií, ale to je jen drobný krok na cestě k dobrému zdraví.

Pro koho není směs vlákniny vhodná?

Lidem se zdravotními problémy, které souvisí s žaludkem, se doporučuje začít malými dávkami a dávku navyšovat postupně, aby měl mikrobiom dostatek času se přizpůsobit.

Jaké příznaky mohu očekávat během užívání směsi vlákniny?

Mezi příznaky může patřit zvýšený objem stolice, kručení a jiné zvuky v břiše. Může se dostavit také zvýšená plynatost v souvislosti s příjmem vlákniny, ale ve většině případů to trvá jen krátkou dobu. U některých lidí dochází také k mírné zácpě. Kvůli těmto a dalším příznakům je důležité zajistit tělu dostatečný příjem vody a zařadit více vody do vašeho jídelníčku. Toto doporučení je platné v podstatě kdykoli, kdy konzumujete jakoukoli vlákninu.

Produkt Zinzino Zinobiotic si můžete zakoupit na našem webu nebo se registrovat do programu Zinzino a nakupovat za prémiové ceny.

V případě zájmu o registraci nám napiště na info@senzamedical.cz nebo zavolejte +420 602 280 223.

zinzino-zinobiotic-180g