Proces stárnutí

Proces stárnutí je přirozené jednoduše se mu nevyhneme. Dokážeme však ovlivnit jeho podobu, a to v rámci vizuální stránky i "fyzické kondice". V prvním případě jde o vnější projevy stárnutí, jakými jsou například ztráta elasticity a pružnosti kůže. Pokud je tělo zásobováno dostatkem kolagenu, pokožka si udržuje dlouhodobě mladistvý a napnutý vzhled s minimem vrásek.

V druhém případě hovoříme o souvislosti s pojivovou tkání pohybového aparátu. Kosti, vazy, svalstvo a šlachy totiž při nedostatku kolagenu nejsou schopny odolávat přirozenému napětí. Kvůli úbytku kolagenové výživy dochází k oslabení a pružnosti svalstva, šlach, chrupavčitých tkání, později i k bolestivému tření kloubů, případně k jejich degeneraci.

V naší nabídce najdete kolagen SENZA collagen 170g. Obsahuje nejvyšší kvalitu 100% hydrolyzovaného rybího kolagenu s vitamínem C a 17 aminokyselinami. Případně DuoLife Collagen 750ml je tekutou esencí mládí, přízpůsobenou pro jednoduché dávkování. Výrobek je obohacen antioxidanty, které mají za následek, že přispívají jak k ochraně před stárnutím tak k udržení dobré kondice.

Nedostatek kolagenu v těle a jídelníčku