Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí - recenze a zkušenosti

Vitamíny Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí jsou jedním z nejprodávanějších multivitamínů na českém internetu a to na základě výsledků Heureka.cz. Jaké jsou zkušenosti a recenze produktu?

SROVNÁNÍ OPROTI KONKURENČNÍM PRODUKTŮM

Oproti konkurenci je Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí o něco dražší produkt, zároveň však úplně na jiné úrovni. Díky chelátovým vazbám je mnohem více látek vstřebaných do našeho organismu, což se u klasických multivitaminů říci nedá. Proto velkou část z nich tělo vyloučí. Dá se tedy říct, že ve finále je cena stejná, účinek je ale vyšší. Ne nadarmo jsou lidé v hodnocení, které jsme prošli a prostudovali za vás na internetu (přes 500 recenzí a hodnocení na zbožových srovnávačích, v recenzích produktů, diskusích fórech a dalších podobných webech) nadmíru spokojení s multivitamínem Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí.

ÚČINEK

Balením něco kolem 500 Kč, které vydrží na jeden měsíc, je dostačující. Oproti levnější variantě Reflex Nutirion Nexgen 60 kapslí je ještě vylepšený, podle nás ideálně pro velké dříče a sportovce profíky. Když jen běžně cvičíte, nebo si třeba v zimním nebo chřipkovém období chcete udržet zdraví, pak naprosto postačí verze základní Reflex Nexgen 60 kapslí, která dodá tělu potřebné vitamíny i minerály. Působí poměrně dobře proti nachlazení a dalším nepříznivým vlivům (výrazné zlepšení).

Varianta Reflex Nexgen PRO 90 kapslí je nadupaný multivitamín, který je super komplexní vitamín pro profesionální sportovce, lidi kteří cvičí a makají každý den, případně pro lidi, kteří se chtějí těšit opravdu velmi pevnému zdraví.

CHUŤ

Pro někoho méně příjemná, chutná jako klasický multivitamin z lékárny v tabletkách. Ale vzhledem k tomu, že se tableta polyká, tak by to nemělo nikomu výrazněji vadit.

SLOŽENÍ

Složení je poměrně hodně obsáhlé, proto více přímo v nabídce produktu Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí.

ZÁVĚR

Velmi dobrý produkt jako prevence proti nemocem, zároveň díky minerálním a vitamínovým chelátových vazbách dosáhnete mnohem lepšího vstřebání i využití dalších přijímaných látek ve formě doplňků, jako například proteinu, kreatinu, aminokyselin apod.

Lidé si velmi chválí komplexnost vitamínu a často tvrdí, že se jedná o jeden z nejlepších multivitamínů, který je na českém trhu / českém internetu k dostání. Ne nadarmo je také jeden z nejprodávanějších multivitamínů podle hodnocení a srovnání Heureka.cz.

Složení a účinné látky

NexGen obsahuje hned 33 přísad a je speciálně vytvořený tak, aby pokryl potřebný příjem i těch nejlepších vrcholových atletů. Místo zkoumání jednotlivých složek se raději pojďme zaměřit na to, v čem NexGen PRO vyniká nad ostatními produkty.

A to je právě vyváženost všech složek, čistota, účinnost, kvalita a naprosté minimum pojiv. Denní dávka produktu vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a produkt obsahuje mnohé vitamíny a minerály, které na našem trhu obsahuje jen málokterý jiný doplněk.

Jedním příkladem za všechny je vitamín K2 – MK-7, který má extrémně vysokou biologickou hodnotu a v organismu vychytává vápník z mezibuněčného prostoru a váže ho do kostí. Když už nějaký jiný doplněk obsahuje vitamín K2, je to většinou K2 – MK-4, který má podstatně horší vstřebávání.

Dalším příkladem, který se určitě hodí pro váš dobrý obrázek o tomto produktu zmínit, je i zastoupení bisglycinátu železnatého, který je zdrojem železa. To je umístěno v chelátové vazbě mezi dvěma aminokyselinami glycinu a co je pro jeho využitelnost nejdůležitější, je zastoupeno v oxidačním stavu Fe2+, což je podstatně lépe využitelná forma než Fe3+, který používá většina konkurentů.

Multivitamín Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí objednávejte na našem e-shopu SenzaMedical.cz.

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí multivitamín

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí vitamín