Suchá kůže

Zvýšená zánětlivost v těle je spojená s nedostatečnou výživou na buněčné úrovni, kůže ztrácí elasticidu, hydrataci (suchá kůže) a zdravý vzhled. K řešení těchto problémů vyvinula švédská firma Zinzino produkt Skin Serum.

Skin Serum

Regeneruje extracelulární matrix (ECM), vrací kůži elasticidu, sílu a hydratuje. Přispívá k obnově kolagenu, ale i dalších součástí kožních buněk. Obsahuje například kyselinu hyaluronovou, extrakt z měsíčku lékařského a zajímavým prvkem je microbeads, který zabraňuje fyzickým změnám při stárnutí kůže a vyhlazuje vrásky. Dalšími aktivními látkami jsou polyfenoly z oliv, mix vitamínů E, 1-3/1-6 betaglukany nebo beta-karoten.

Kombinace těchto složek posilují kůži a zabraňují škodám způsobených ultrafialovým zářením. Firma Zinzino si i ověřila účinky Skin Serum na skupině lidí, která ho používala po dobu 60 dní. Dosáhly výrazného zlepšení elasticity kůže oproti kontrolní skupině s placebem.

Skin Serum můžete zakoupit na našem webu. Doporučujeme kombinaci kožního séra s užíváním Balance Oil a Xtend, kdy dojde k dalšímu zlepšení až o 30%. Tyto produkty působí synergicky a výsledkem je výrazné zlepšení vzhledu kůže i její kvality.

Suchá kůže