Lifewave Silent Nights | Náplati pro kvalitní spánek | 30ks

Značka: Lifewave
ZDARMAZDARMA
Lifevawe Silent Nights pro kvalitní spánek a rychlejší usínání
2 226 Kč 1 840 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.3.2022

Náplasti pro delší a kvalitnější spánek pomocí patentované fototerapie, která byla vyvíjena a testována po celé desetiletí.

Náplasti působí na akupunkturní body, zlepšují příjem kyslíku během spánku a zvyšují vlastní produkci melatoninu ("spícího hormonu") v těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplasti Lifewave Silent Nights využívají principu fototerapie ke zkvalitnění spánku. Tato patentovaná technologie je založena na více než 10 letech výzkumu a její účinky na zkvalitnění spánku byly prokázány klinickými studiemi. Náplasti díky fototerapii pomáhají snadněji usínat a prodlužují i prohlubují spánek.

Fototerapie probíhá pomocí organických krystalů, které po aktivaci tělesným teplem odrážejí světlo určité vlnové délky, a stimulují tak akupunkturní body na těle. Náplasti také podporují produkci melatoninu (spánkového hormonu) a zvyšují příjem kyslíku do mozku. Díky tomu vám pomohou rychleji usínat a váš spánek bude významně delší a hlubší. Klinické studie prokázaly prodloužení spánku o 66 %.

Náplasti jsou výjimečně účinnou náhradou návykových léků na spaní. Nevzniká na nich závislost a působí již při prvním použití.

Použití

Náplast nalepte jednu až dvě hodiny před spaním na jeden z těchto tří bodů - na spánek, na stranu krku pod uchem, nebo na chodidlo. Podívejte se, kam přesně náplast aplikovat v následujícím videu. Účinnost náplastí se může v návaznosti na místo aplikace měnit. Vyzkoušejte sami, který akupunkturní bod nejlépe vyhovuje vám.

Obsah balení

30 náplastí

Upozornění

  • Náplast slouží pouze k zevnímu užití.
  • Nepoužívejte na rány či poškozenou pokožku.
  • Pokud máte nepříjemné pocity nebo podráždění kůže, ihned náplast odstraňte.
  • Po odstranění náplasti z pokožky ji znovu nepoužívejte.
  • Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

LifeWave je inovativní americkou společností zabývající se výzkumem v oblasti fototerapie a nanotechnologie. Na základě 15 let výzkumu a vývoje přišla s průlomovým produktem - moderními náplastmi, které patentovanou metodou fototerapie zlepšují celkový zdravotní stav. Tyto jedinečné náplasti pomocí fototerapie okamžitě zlepšují tok energie a tím mírní bolest a zánět, zkvalitňují spánek, snižují napětí a stres, podporují tvorbu kmenových buněk, čímž efektivně urychlují hojení a mnoho dalšího. Pomohou vám cítit se lépe a využít váš plný potenciál.

Aktivujte Vaše kmenové buňky pomocí náplasti X39

Když stárneme, léčebné a regenerační schopnosti našich kmenových buněk klesají. Představte si ale, kdybychom mohli naše kmenové buňky aktivovat a resetovat na mladší a zdravější.

Je dokázáno, že náplasti LifeWave X39™ pomocí patentované fototerapie poskytují tělu zdraví a vitalitu, kterou jste nezažili od dob svého nejproduktivnějšího mladého věku. Na základě několika klinických studií a 20 let vývoje bylo prokázáno, že náplasti LifeWave X39™ mají množství pozitivních účinků na naše zdraví.