Zinzino ZinoGene+ | 30 tablet

Značka: Zinzino
ZDARMAZDARMA 1 725 Kč –20 %
Zinzino Zinogene 30 tablet
1 725 Kč –20 % 1 380 Kč 1 200 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Zinzino ZinoGene+ je špičková novinka v oblasti doplňků stravy. Vědecký průlom založený na komplexním složení fukoidanů - přírodní polysacharidy získávané z mořských řas, polyfenolů, vitamínu C a zinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZinoGene+ je špičková novinka v oblasti doplňků stravy. Vědecký průlom založený na komplexním složení fukoidanů – přírodní polysacharidy získávané z mořských řas, polyfenoly, vitamínu C a zinku – který podporuje syntézu DNA a buněčné dělení. Nahromadění dysfunkčních buněk a zhoršování regenerace jsou nedílnou součástí procesu stárnutí. Rychlost, kterou k tomu dochází, je ovlivňována obsahem živin v našich potravinách.

Špičková novinka, která přispívá k:

  • syntéze DNA
  • buněčnému dělení
  • ochraně před oxidačním stresem

Kompletně přírodní složení pro účinnou biodostupnost:

  • Kurkumin z kurkumy
  • Kvercetin z jerlínu a cibule
  • Fukoidany z mořských řas
  • Fisetin z jahod
  • Piperin z černého pepře

Složení

Plnidlo (sorbitol), kurkuminový extrakt (Curcuma longa)*, směs kvercetinu (z jerlínu (Sophora japonica)*, z výtažku z cibule (Allium cepa)* a fosfolipidový komplex Quercefit™ (Sophora japonica)), fukoidanový výtažek z řasy wakame (Undaria Pinnatifida)*, vitamín C z výtažku z aceroly (Malpighia glabra)*, směs fisetinu (z výtažku z ruje (Cotinus coggygria)* a výtažku z jahod (Fragaria ananassa Duchesne))*, protispékavé látky (kyselina stearová, rýžový koncentrát, předželatinovaný kukuřičný škrob), zinek (chelát bisglycinátu zinečnatého)*, výtažek z černého pepře jako Bioperine® (Piper nigrum)*. *Země původu mimo EU.

Obsah

30 tablet

Dávkování

Dospělí: Užívejte 1 tabletu denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování

V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Pokud jste těhotná, poraďte se před užíváním tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Vyrobeno ve Švédsku firmou Zinzino Nordic AB.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.