Zinzino REVOO Olive oil | Extra panenský olivový olej | 250ml

Novinka
Značka: Zinzino
2 637 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Zinzino R.E.V.O.O. je revoluční extra panenský olivový olej s vysokou koncentrací bioaktivních antioxidantů, má až 30 krát vyšší obsah polyfenolů než v běžném olivovém oleji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte elixír dlouhověkosti: Zinzino REVOO Olivový Olej

Zapomeňte na vše, co jste kdy věděli o olivovém oleji. Zinzino REVOO není jen dalším olejem na polici vaší kuchyně – je to průkopnický fenomén v gastronomii, klenot mezi olivovými oleji. Představujeme vám náš revoluční extra panenský olivový olej – Zinzino REVOO, vytvořený pro ty, kteří hledají opravdovou esenci zdraví a chuti.

Proč byste měli zvolit právě Zinzino REVOO?

Naše cesta za dokonalostí začíná u pečlivě vybraných oliv Koroneiki, známých pro svou výjimečnou kvalitu a silné nutraceutické účinky. Využíváme jedinečných vlastností bio olivovníků, které přirozeně produkují bohaté množství fytoalexinů, ochraňujících olivy před vnějšími vlivy a podporujících jejich dlouhověkost. A nyní tyto přírodní obranné mechanismy předáváme přímo vám. Naším tajemstvím je nová patentovaná technologie lisování, která zajišťuje, že každá kapka oleje je plná bioaktivních látek a neodolatelných aromatických složek. Tento šetrný proces zachovává v olivách obsažené fenoly, skvalen, kyselinu maslinovou a vitamín E na revolučně vysokých úrovních – až 30krát více než v běžných olivových olejích. Díky inovativnímu uzavřenému a spojitému systému lisování bez přídavku vody či vzduchu získáváte olej s neuvěřitelnou čistotou a dlouhou trvanlivostí. Zinzino REVOO zůstává čerstvý a aromatický mnohem déle, což znamená, že každá vaše porce bude plná zdraví prospěšných látek a nezapomenutelné chuti.

Pět přesvědčivých důvodů, proč si vybrat Zinzino REVOO:

  1. Revoluční obsah nutraceutik – až 30krát vyšším obsahem fenolů poskytuje Zinzino REVOO mnohem silnější antioxidační účinky než standardní olivové oleje.
  2. Nejčistší lisovací proces – Patentovaná technologie lisování bez přídavku vody a vzduchu zajišťuje, že všechny cenné bioaktivní sloučeniny zůstanou v oleji chráněny a zachovány.
  3. Dlouhověkost a čerstvost – Díky nízkým hodnotám kyselosti a peroxidu si Zinzino REVOO udržuje svou vynikající kvalitu a čerstvost po výjimečně dlouhou dobu.
  4. Přírodní a udržitelný původ – Olivy Koroneiki jsou sklízeny z certifikovaných bio olivovníků bez použití hnojiv či pesticidů, což zaručuje, že olej je nejen zdravý, ale i šetrný k přírodě.
  5. Exkluzivní chuťový zážitek – Vychutnejte si neopakovatelnou chuť a aroma, které z Zinzino REVOO dělají ideální volbu pro gurmány a ty, kteří hledají ten nejlepší gastronomický doplněk.

Přidejte do svého života kapku luxusu a zdraví s Zinzino REVOO – protože vaše zdraví a chuťové pohárky si zaslouží to nejlepší. Objednejte si nyní a začněte svou cestu k lepšímu zítřku, kapku po kapce

Složení

extra panenský olivový olej

Obsah

250 ml

Dávkování 

R.E.V.O.O je stvořený pro vás, abyste si jej vychutnali jen tak samotný na lžičce, nebo s téměř jakýmkoli jídlem. Tak proč si každý den nedopřát jednu lžíci, asi 15ml, téhle středomořské dobroty, kterou nám příroda dává z olivovníků? Svou každodenní dávku si můžete přelít téměř na jakékoli jídlo, třeba na zeleninový salát, ryby, zeleninu, těstoviny, uzeniny, polévku nebo na cokoli, co vám bude vyhovovat – tím ze svého jídla uděláte zdravý zážitek plný polyfenolů.

Skladování

V chladu a teplotě do 25 °C

Vyrobeno ve ŠVÉDSKU firmou Zinzino Nordic AB.

Registrujte se na našem e-shopu jako prémiový zákazník a získejte možnost zakoupit produkty ZINZINO za speciální partnerské ceny.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.