Alagenex Kazeta | regenerace buněk | 360 kapslí

Značka: Alagenex
9 999 Kč 8 695 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
14.12.2021

Alaganex kazeta je exkluzivní balení výživových doplňků, obsahují správný poměr esenciálních aminokyselin, vitamínů, minerálních látek a rostlinných extraktů, díky kterým pozitivně ovlivňuje imunitní systém a podporuje obranyschopnost organismu. Tato kombinace účinných látek spouští buněčnou obnovu a přispívá k regeneraci poškozených či jinak oslabených tkání a tím revitalizuje organismus. Alagenex kazeta je 3 měsíční ozdravná kůra na regeneraci vašich buněčných kultur.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALAGENEX kazeta obsahuje Synergy12 (120 ks) a Ala-energyFIT (240 ks). Jedná se o 3 měsíční ozdravnou kůru, kterou byste v ideálním případě měli každý rok opakovat.

SYNERGY12

Poměrné zastoupení aminokyselin L-leucin, L-isoleucin a L-valin jsou namíchány aby splňovaly poměr BCAA. Nedostatkem vitamínů, které jsou obsaženy v balení dochází k poškození buněčných membrán, ke snižování aktivity imunitního systému, anémii a pod. Extrakty z meruňkových pecek (amygdalin ve farmaceutické kvalitě) jakož i z gravioly (Annona muricata) mají podle dlouholetých zkušeností protirakovinné účinky tím, že udržují onkoproteinů "pp60" na buněčné úrovni. Patentované know-how spočívá v obsazení dvou aminokyselin na hranici mikronizované struktury, které za jisté energetické bariéry buněčné úrovně vytvářejí ne zcela peptidové struktury. Ty jsou účinky analogem tělu vlastního tripeptidu MIF, který má účinky na stabilitu vrozeného i orgánových imunitního systému. Nedostatek zinku zhoršuje zrak, hojení, a zvyšuje náchylnost k infekcím. Zbytek balení tvoří látky spalující tuky a látky potřebné hlavně v období růstu a zvýšené fyzické námahy. Kompozice přípravku Synergy12 Preventa civilizační choroby a přispívá významnou měrou k omezení alergických reakcí.

Ala-energyFIT

Přípravek Ala-energyFIT slouží k nabuzení organismu a příliv energie potřebné pro správné využití potenciálu přípravku Synergy12. Spolu s vitamínem C přípravek Ala-energyFIT reguluje metabolismus aminokyselin podle Rubnerovho zákona limitní aminokyseliny tím, že zvyšuje tvorbu bílkovin v organismu lepším využitím těch aminokyselin, které je třeba organizmu dodat, protože si je nedokáže sám vytvořit. Spolu s vitamínem C přípravek Ala-energyFIT ovlivňuje imunitní systém stimulací tvorby bílých krvinek, zabraňujícím infekcí. Hořčík normalizuje napětí cévních stěn a snižuje svalové napětí. Inositol je považován za záložní zdroj energie, pomáhá regenerovat organismus a v komplexním složení s aminokyselinami a minerálními látkami má přípravek Ala-energyFIT funkci donoru energie pro lepší využití přípravku Synergy12. Kompozice přípravku Ala-energyFIT ve finále zbavuje organismus stresu, dodává pocit lepšího buněčného dýchání.

DÁVKOVÁNÍ

 • prvních 15 dní užíváme Ala-energyFIT 2x2 tobolky (ráno a večer)
 • dalších 15 dní užíváme Ala-energyFIT 2x2 tobolky (ráno a večer) s 2 tobolkami Synergy12 (8:00 a 16:00 hod.)
 • třetích 15 dní užíváme pouze Synergy12 2 kapsle (10:00 a 20:00 hod.)
 • proces se pak analogicky zopakuje

UPOZORNĚNÍ

 • nepřekračujte doporučené denní dávky
 • doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy
 • skladovat mimo dosah malých dětí
 • výrobek není vhodný pro děti
 • výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy

Původ - Slovensko, výrobce firma ALAGENEX

Kvalita jednotlivých složek produktů je u nás na prvním místě. Kombinace účinných látek byla vyvinuta a detailně analyzována tak, abychom dosáhli jejich dokonalou harmonii. Díky tomu buňky a celkově lidské tělo dokáže naplno využít potenciál účinných látek.

Pokud máte zdravé tělo, cítíte se skvěle, a proto tak i vypadáte.

Možnost je zakoupit zboží přímo u výrobce . Ke vstupu na eshop je nutná bezplatná registrace.

Odkaz: registrační formulář

Hlavní výhody registrace jsou:

 • možnost zakoupení exkluzivních produktů s ověřenými účinky
 • zakoupení vstupenek na Alagenex Akademie
 • informování o speciální akcích firmy emailem
 • bezplatnou osobní stránku
 • propartnerský přístup ze strany společnosti