Kontrola krevního cukru - Gluco Check

Výživa pro normalizaci hladiny krevního cukru. Enerex Gluco Check s InSea2® a Glucevia® s multivitaminy a minerálními doplňky podporují správný metabolismus glukózy a pomáhají tělu metabolizovat uhlohydráty (cukry), tuky a bílkoviny. Pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy a snižuje glykemický index snědené potravy.

Gluco Check nabízí přirozenou cestu k udržení vyrovnané hladiny cukru v krvi. Rostlinné látky zpomalují rychlost vstřebávání cukrů, zatímco vitamíny B, specializované chelátu minerály a známé osvědčené rostlinné látky pomáhají našemu organismu regulovat hladiny glukózy a inzulínu, zlepšují citlivost na inzulín a snižují touhu po sladkostech.

Enerex Gluco check

Máte hladinu cukru v krvi vyšší než by měla být? Zjistili vám zvýšenou hladinu cukru v krvi (poruchu glukózové tolerance)?

Gluco Check může pomoci udržet správnou hladinu cukru v krvi. Dvě patentované složky přirozeně zlepšují regulaci glukózy tím, že snižují rychlost vstřebávání sacharidů a škrobů, snižují glykemický index a vyrovnávají jejich vliv na hladinu cukru v krvi. Kombinace různých složek vytváří cenný synergický účinek na kontrolu hladiny cukru v krvi. Do přípravku jsme zahrnuli důležité vitamíny a minerály. Tyto mohou pomoci zlepšit a udržet dostatečnou citlivost inzulínu. Mohou také pomoci k vyrovnanému metabolismus krevního cukru na buněčné úrovni pomocí minerálů, které zlepšují využití glukózy. Rostlinné extrakty mohou také pomoci snížit chuť na sladkosti. Dosáhnout vyrovnané hladiny krevního cukru se může jevit příliš velký úkol, zvláště pokud ho máme nevyrovnaný a přicházejí problémy s tímto spojené. Buďte však aktivní, zabraňte komplikacím souvisejícím s cukrovkou, pokud ji už máte. Dbejte na správnou stravu, její množství, pravidelnost a přidejte si přírodní látky, které by vám mohly pomoci.

Přednosti přípravku Enerex Gluco Check

Gluco Check obsahuje důležité přírodní látky, které mohou pomoci udržet vyrovnané hladiny krevního cukru .. Kombinuje klíčové vitamíny B skupiny na řízení zdravé hladiny glukózy a inzulínu a chelátu minerálie - chrom, magnézium, zinek, mangan. Mangan je důležitý pro zvýšení citlivosti inzulínových receptorů, transport glukózy a snížení hladiny cukru v krvi. Omega 3 pomáhá metabolizovat a zpracovat glukózu. Gluco Check kombinuje tyto vědecky osvědčené formy vitaminů a minerálů s dobře známými rostlinnými látkami z ayurvédské medicíny, zahrnující Ashwagandha, Gymnema a Skořicovník Čínský (Cassia Cinnamon) a pohanku. Tyto jsou dobře známé a a zdokumentované, že pomáhají udržet krevní cukr a inzulín v rovnováze.

Vysoká hladina cukru a její následky

Při cukrovce je zvýšená hladina cukru v krvi. Je to proto, že není dost inzulínu respektive je na něj necitlivost a buňky si bez něj nemohou vzít glukózu z krve. Pokud buňky hladoví nemohou plnit dobře své funkce a tak přijdou postupně problémy. Třeba dostat glukózu do buněk a tak snížit hladiny cukru v krvi. Avšak zvýšený cukr v krvi je jen následkem, ne příčinou problému. Skutečným problémem nedostatek nebo rezistence na inzulín (inzulínu je dost ale buňky jej neumějí dobře využít). Příčinou je nesprávná strava: dieta s vysokým obsahem rafinovaných uhlohydrátů (cukrů) a potravin, které zvyšují zánět.

Co je třeba udělat?

Snížit hladu inzulínu na normální hodnoty a zvýšit jeho citlivost (schopnost inzulínu dostat glukózu do buněk). Je třeba upravit si stravu. Snížit množství koncentrovaných cukrů a přidat vitamíny. Doplňky vám mohou pomoci obnovit správné využití glukózy a tak udržovat hladinu glukózy v mezích její normálního rozpětí. Diabetik má vyšší požadavky na mnohé živiny. Doplnění klíčových vitamínů a minerálů může zlepšit kontrolu hladiny cukru v krvi, pomoci předcházet nebo zmírnit vývoj závažných komplikací a posílit imunitní funkce na snížení zánětů (infekcí) u diabetiků.

Vlastnosti:

Enerex používá následující vitamíny, chelátové minerály a doplňkové rostlinné látky pro svůj vzorec, který je založen na vědeckém základě:

Chrom: je důležitý pro využití inzulínu při metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin v potravinách. Studie ukazují, že chrom může zvýšit glukózovou toleranci u diabetiků 2. typu. (Časopis American College of Nutrition, publikovaný online v červnu 2013)

Zinek: Zinek je potřebný při produkci a metabolismu inzulínu. Nedostatek zinku může přispět k rozvoji diabetu 2. typu. (Am J Med 1986)

Hořčík: Pacienti s cukrovkou- diabetici mají často nedostatek hořčíku, který je rozhodující pro správný metabolismus glukózy a jeho nedostatek může přerušit sekreci inzulínu a zvýšit inzulínovou rezistenci podle velké Harvardské studie. (Diabetes, 2004)

Mangan: je potřebný pro správné fungování enzymů, vstřebávání živin a vývoj kostí. Jeho nedostatek je běžný u diabetiků a může být dokonce i součástí příčin cukrovky. (Biol Trace Elem Res, 2008)

B-komplex vitaminy pomáhají tělu přeměňovat sacharidy z potravy na palivo (glukózu). Podle zdravotnického centra Univerzity Marylandu Vitamíny B pomáhají tělu používat tuky a diabetici typu 2 mají často vysoké hladiny tuků a cholesterolu v krvi.

Kyselina alfa-lipoová (ALA) Omega 3: Tento antioxidant je v některých studiích spojen se sníženou rezistencí na inzulín a tím i s regulací krevního cukru. Může pomoci při diabetické neuropatii. (In Vivo, 2000)

Gymnema Sylvestre: Tato tradiční ájurvédská rostlina pomáhá blokovat chutě pro cukr a může také zvýšit produkci inzulínu, pravděpodobně obnovením beta buněk ve slinivce, kde se tvoří inzulín. Prokázala slibné výsledky při kontrole cukrovky ve studiích, včetně jedné na Harvardské lékařské škole. (Diabetes Care, 2000). Gymnema Lesná List 25g - Gurmaru (lat. Gymnema sylvestre) je liána dorůstající délky až 8 m. Domovinou rostliny je Indie, kde je známá více než 2000 let a je součástí tradiční Ajurvédské medicíny. Má přední místo mezi indickými bylinami kde je nazývána Gur - mar, což lze přeložit jako zabíječi cukru. Hlavní obsahovou látkou je peptid (Gurmarin). Na fytoterapeutické účely se používá list, který se užívá vnitřně formou odvaru.Gymnema lesní přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, podporuje metabolismus glukózy a tuku. Ovlivňuje chuť k jídlu a je doporučována při kontrole tělesné hmotnosti.

Pohanka: Studie ukazují, že pohanka může pomoci k mírnému zvýšení citlivosti na inzulín a umožnit diabetikům snížit množství inzulínu potřebné k udržení krevního cukru pod kontrolou. (Evidovaný doplněk Alternate Med 2010)

Skořicovník čínský Cassia Cinnamon: zlepšuje schopnost buněk absorbovat glukózu a zvyšuje zpracování glukózy až o 20-krát. (Diabetes Research and Clinical Practice, 2003)

Indický ženšen, Ashwagandha: Tato osvědčená ayurvédské rostlina může pomoci snížit hladinu cukru v krvi při cukrovce typu 2 a snížit rizika spojená s podáváním cukrovky, jako je přírůstek hmotnosti. (Univerzita Pai Chai, Korea, 2010)

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu Rady (ES) c.1924 / 2006 o výživových zdravotních tvrzeních, nám nedovolují informovat vás o dalších účincích těchto látek na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu a v literatuře.

Na našem eshopu si produkt Gluco Check si nyní můžete zakoupit za akční cenu. Podívejte se i na další produkty firmy Enerex.