Získejte kontrolu nad vaším krevním cukrem - Gluco Check

Výživa pro normalizaci hladiny krevního cukru. Enerex Gluco Check s InSea2® a Glucevia® s multivitaminy a minerálními doplňky podporují správný metabolismus glukózy a pomáhají tělu metabolizovat uhlohydráty (cukry), tuky a bílkoviny. Zároveň také snižují glykemický index snězené potravy.

Gluco Check nabízí přirozenou cestu k udržení vyrovnané hladiny cukru v krvi. Rostlinné látky zpomalují rychlost vstřebávání cukrů, zatímco vitamíny B a pečlivě vybrané minerály pomáhají organismu regulovat hladinu glukózy a inzulínu, zlepšují citlivost na inzulín a snižují touhu po sladkostech.

Máte hladinu cukru v krvi vyšší, než by měla být? Nebo vám zjistili poruchu glukózové tolerance?

Gluco Check může pomoci udržet správnou hladinu cukru v krvi. Dvě patentované složky přirozeně zlepšují regulaci glukózy tím, že snižují rychlost vstřebávání sacharidů a škrobů, snižují glykemický index a vyrovnávají jejich vliv na hladinu cukru v krvi. Do přípravku jsou zahrnuty důležité vitamíny a minerály, které mohou pomoci zlepšit a udržet dostatečnou citlivost inzulínu. Mohou také pomoci k vyrovnanému metabolismu krevního cukru na buněčné úrovni pomocí minerálů, které zlepšují využití glukózy.

Rostlinné extrakty mohou také pomoci snížit chuť na sladkosti. Dosáhnout vyrovnané hladiny krevního cukru se může jevit jako příliš velký úkol, zvláště pokud ho máme nevyrovnaný a přicházejí problémy. Buďte však aktivní a zabraňte komplikacím souvisejícím s cukrovkou, pokud ji už máte. Dbejte na správnou stravu, její množství, pravidelnost a dodejte tělu přírodní látky, které mu mohou pomoci.

Přednosti přípravku Enerex Gluco Check

Gluco Check obsahuje důležité přírodní látky, které mohou pomoci udržet vyrovnané hladiny krevního cukru. Kombinuje klíčové vitamíny skupiny B na řízení zdravé hladiny glukózy a inzulínu a chelátové minerály - chrom, magnézium, zinek, mangan. Mangan je důležitý pro zvýšení citlivosti inzulínových receptorů, transport glukózy a snížení hladiny cukru v krvi. Omega 3 pomáhá metabolizovat a zpracovat glukózu. Gluco Check kombinuje tyto vědecky osvědčené formy vitaminů a minerálů s dobře známými rostlinnými látkami z ayurvédské medicíny, zahrnující ashwagandha, gymnema, skořicovník čínský (Cassia Cinnamon) a pohanku. Tyto látky pomáhají udržet krevní cukr a inzulín v rovnováze.

Vysoká hladina cukru a její následky

Při cukrovce vzniká zvýšená hladina cukru v krvi. Je to kvůli nedostatku inzulínu, respektive necitlivosti organismu na inzulín, což má za následek neschopnost buněk čerpat glukózu z krve. Pokud buňky hladoví, nemohou plnit dobře své funkce, a tak přijdou problémy. Je nezbytné dostat glukózu do buněk, a tak snížit hladinu cukru v krvi. Zvýšený cukr v krvi je však jen následkem, ne příčinou problému. Příčinou je nesprávná strava: dieta s vysokým obsahem rafinovaných uhlohydrátů (cukrů) a potravin, které zvyšují zánět.

Co je třeba udělat pro snížení hladiny cukru?

Pro snížení hladiny inzulínu na normální hodnoty a zvýšení citlivosti organismu na inzulán je v první řadě potřeba upravit stravu. především snížit množství koncentrovaných cukrů a přidat vitamíny. Doplňky vám mohou pomoci obnovit správné využití glukózy, a tak udržovat hladinu glukózy v normálních mezích. Diabetik má na mnohé živiny vyšší požadavky. Doplnění klíčových vitamínů a minerálů může zlepšit kontrolu hladiny cukru v krvi, pomoci předcházet, nebo zmírnit vývoj závažných komplikací a posílit imunitní funkce snížující zánět (infekce) u diabetiků.

Enerex Gluco check

Složení Enerexu

Enerex používá následující vitamíny, chelátové minerály a doplňkové rostlinné látky v ideální kombinaci založené na vědeckém zkoumání:

Chrom je důležitý pro využití inzulínu při metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin v potravinách. Studie ukazují, že chrom může zvýšit glukózovou toleranci u diabetiků 2. typu. (Časopis American College of Nutrition, publikovaný online v červnu 2013)

Zinek je potřebný k produkci a metabolismu inzulínu. Nedostatek zinku může přispět k rozvoji diabetu 2. typu. (Am J Med 1986)

Hořčík je často chybějícím minerálem u pacientů s cukrovkou. Hořčík je ale rozhodující pro správný metabolismus glukózy a jeho nedostatek může přerušit sekreci inzulínu a zvýšit inzulínovou rezistenci podle velké Harvardské studie. (Diabetes, 2004)

Mangan je potřebný pro správné fungování enzymů, vstřebávání živin a vývoj kostí. Jeho nedostatek je běžný u diabetiků a může být dokonce i součástí příčin cukrovky. (Biol Trace Elem Res, 2008)

B-komplex vitaminy pomáhají tělu přeměňovat sacharidy z potravy na palivo (glukózu). Podle zdravotnického centra Univerzity Marylandu Vitamíny B pomáhají tělu používat tuky a diabetici typu 2 mají často vysoké hladiny tuků a cholesterolu v krvi.

Kyselina alfa-lipoová (ALA) Omega 3 je v některých studiích spojena se sníženou rezistencí na inzulín, a tím i s regulací krevního cukru. Může pomoci při diabetické neuropatii. (In Vivo, 2000)

Gymnema Sylvestre, tradiční ájurvédská rostlina pomáhá blokovat chutě na cukr a může také zvýšit produkci inzulínu, pravděpodobně obnovením beta buněk ve slinivce, kde se tvoří inzulín. Prokázala slibné výsledky při kontrole cukrovky ve studiích, včetně jedné na Harvardské lékařské škole (Diabetes Care, 2000). Gymnema Lesná - Gurmaru (lat. Gymnema sylvestre) je liána dorůstající délky až 8 m. Domovinou rostliny je Indie, kde je známá více než 2000 let a je součástí tradiční Ajurvédské medicíny. Má přední místo mezi indickými bylinami, kde je nazývána Gur - mar, což lze přeložit jako zabíječi cukru. Hlavní obsahovou látkou je peptid (Gurmarin). Na fytoterapeutické účely se používá list, který se užívá vnitřně formou odvaru. Gymnema lesní přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, podporuje metabolismus glukózy a tuku. Ovlivňuje chuť k jídlu a je doporučována při kontrole tělesné hmotnosti.

Pohanka může pomoci k mírnému zvýšení citlivosti na inzulín a umožnit diabetikům snížit množství inzulínu potřebného k udržení krevního cukru pod kontrolou. (Evidovaný doplněk Alternate Med 2010)

Skořicovník čínský Cassia Cinnamon zlepšuje schopnost buněk absorbovat glukózu a zrychluje zpracování glukózy až 20krát. (Diabetes Research and Clinical Practice, 2003)

Indický ženšen, Ashwagandha, osvědčená ayurvédská rostlina může pomoci snížit hladinu cukru v krvi při cukrovce typu 2 a snížit rizika spojená s cukrovkou, jako je nárůst hmotnosti. (Univerzita Pai Chai, Korea, 2010)

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu Rady (ES) c.1924 / 2006 o výživových zdravotních tvrzeních, nám nedovolují informovat vás o dalších účincích těchto látek na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu a v literatuře.

Vyzkoušejte doplněk stravy Gluco Check samim případně se podívejte i na další produkty firmy Enerex.