Použití náplastí Lifewave X39

Náplasti LifeWave X39 má široké využití, včetně podpory hojení ran, rychlé úlevy od bolesti, více energie a lepšího spánku - není nic jednodušího než si náplast vyzkoušet. Náplast X39 začíná účinkovat ihned po nalepení.

Podporuje hojení ran

 • některé z našich nejdramatičtějších svědectví o náplasti X39 byly v oblasti hojení ran. Hojení ran je samozřejmě přirozený proces a vyžaduje přítomnost kmenových buněk. Jak stárneme, naše kmenové buňky, budou méně účinné. Nyní s X39 můžete aktivovat vlastní kmenové buňky a poskytnout podporu přirozenému procesu hojení.

X39 vliv na cévní věk

 • klinický výzkum ukazuje, že po použití X39 po dobu 6 týdnů se cévní systém chová, jako by byl o 2 měsíce mladší!

Rychlá úleva od bolesti

 • uživatelé náplasti X39, mohou zaznamenat dramatické snížení bolesti. Ve skutečnosti většina lidí pociťuje snížení pocitu bolesti a zánětu během několika minut po aplikaci.

Větší energie

 • klinické studie prováděné LifeWave ukazují, že náplast X39 zlepšila energetické hladiny člověka. Výsledky ve srovnání s výchozím stavem ukazují zlepšení celkové energie těla, rovnováhy orgánů a distribuce energie symetrie L / R.

X39 zlepšení energie

 • klinický výzkum ukazuje, že čím déle používáte X39, tím více výhod získáte. Studie provedená s použitím technologie Bio-Well ukazuje, že lidé, kteří používají X39 po dobu 6 týdnů, mají téměř dvojnásobná zlepšení energie ve srovnání s použitím X39 po dobu 3 týdnů.

Zlepšení spánku

 • klinické studie prováděné LifeWave ukazují, že náplast X39 zlepšuje kvalitu spánku změnou hladin GABA, důležitého neurotransmiteru v mozku. Výhodou je přirozené zlepšení kvality a délky spánku.

Zlepšený vzhled kůže

 • chtěli byste se nejen cítit mladší, ale také vypadat mladší? Nyní můžete s náplastí X39. Důležitou součástí aktivace kmenových buněk je zvýšení produkce kolagenu. Výsledkem je, že jen několik týdnů po aplikaci náplasti X39 se u vaší pokožky začne výrazně snižovat výskyt linií a vrásek.

Anti-aging

 • počáteční klinická práce, kterou provedla Dr. Loren Pickart, ukázala, že když je GHK-Cu v těle zvýšená, můžeme vidět, že se buňky začnou chovat jako mladší, zdravější buňky. V podstatě pomáhá obnovit naše buňky do mladšího stavu.

Rychlejší regenerace po cvičení

 • uživatelé náplasti X39 hlásí významná zlepšení sportovního výkonu a regenerace. Příčinou je, že kmenové buňky jsou určeny k opravě poškozených buněk

Snížení vzhledu jizev

 • mnoho uživatelů X39 hlásí, že po několika týdnech používání produktu si všimnou snížení výskytu jizev. Toto je dobře známý proces při zvyšování peptidu mědi známý jako remodelace.

Měli byste zájem o produkty Lifewave. Napište nám na email info@senzamedical.cz nebo zavolejte na +420 601 280 223 rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení