DuoLife produkty - jejich výjimečnost

Tím, co odlišuje produkty Duolife od ostatních, je skutečnost, že vše začíná už kvalitou semínka, z něhož vyrůstá každá ze složek daných produktů. Se zvláštní péčí se třídí a vybírá pouze to, co bylo vypěstování na přírodních plantážích v nejčistších oblastech světa a do výběru jdou pouze ty co, nebyly nijak modifikovány.

Pouze sklizeň takových plodin je zárukou, že ve výtažku z nich budou sloužit tak, aby výrobky z řady DuoLife prospívali Vašemu organizmu.

Jedinečné spojení těchto přírodních látek s tím nejnovějším, co věda odhalila, o procesech v organizmu společně s kvalitními surovinami, byly vytvořeny výjimečné a účinné zcela přírodní produkty.

Pravidla výroby pro produkty řady Duolife:

ŽÁDNÉ KONZERVANTY

  • produkty nebyly zpracovány pomocí vysoké teploty a jsou z nich zcela vyloučeny konzervanty, proto si zachovávají veškeré přírodní parametry.

ŽÁDNÉ GMO

  • v produktech jsou použity pouze přírodní suroviny z ekologické, certifikované sklizně z celého světa. Kategoricky jsou vylučované veškeré modifikované odrůdy (GMO), taktéž i pesticidy a herbicidy

SKLENĚNÉ OBALY

  • u tekutých produktů jsou použity výhradně skleněné obaly. Sklo je nejekologičtější materiál a navíc při styku s obsahem nedochází k žádné chemické reakci. Produkty jsou plněny do tmavě hnědého skla, z důvodu zajištění nejlepší ochrany.

METODA IHHP

  • jedná se o metodu k zachování životnosti produktů. Vychází z koncepce „minimálního zpracování“. Aplikovaný technologický proces funguje dle pravidel součinnosti mnoha činitelů, které umožňují zachovat nejvyšší kvalitu produktů, aniž by byly použity jakékoliv konzervační látky.

KOMPLETNÍ SLOŽKY

  • v produktech, jsou vždy, zachovány plné biologické zázemí používané v medicíně. Jsou použity jen kompletní v přírodě se vyskytující organické složky spolu s jejich biologickým zázemím.

Kompletní nabídku produktů si můžete objednat i na našem eshopu - DuoLife - produkty.

Produkty DuoLife