Lifewave náplasti X39 | Náplasti stimulující kmenové buňky | 30 ks

Značka: Lifewave
ZDARMAZDARMA
Náplast Lifewave X39 pro aktivaci kmenových buněk. Ulevuje od bolesti, podporuje hojení, redukuje vrásky.
4 453 Kč 3 680 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
6.5.2022

Náplasti aktivující kmenové buňky pomocí patentované fototerapie. Rychle napomáhají hojení ran, zkvalitňují spánek a dodávají tělu více energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplasti Lifewave X39 pomocí patentované fototerapie aktivují vlastní kmenové buňky, které jsou odpovědné za regeneraci poškozených tkání v našem těle. Náplasti tak působí na celkovou vitalitu těla a mají celou řadu pozitivních účinků.

Účinky náplastí Lifewave X39:

  • podporují hojení,
  • zvalitňují spánek,
  • dodávají energii,
  • pomáhají redukovat vrásky a další známky stárnutí.

Tato patentovaná fototerapie je neinvazivní a naprosto bezpečná. Funguje na principu stimulace těla k produkci peptidu mědi (GHK-Cu), který je známý svou schopností aktivovat kmenové buňky.

Umístění náplastí X39

Umístěte náplast buď na spodní část břicha, nebo na horní část páteře podle níže uvedených obrázků. Můžete umístit také na bolestivé místo, ne však na poraněnou kůži. Náplast nalepte ráno na čistou a suchou pokožku a nechte působit až 12 hodin. Při používání náplastí udržujte pravidelný pitný režim.

Umístění náplastí X39

Obsah balení

30 náplastí (měsíční kúra)

Upozornění

  • Náplast slouží pouze k zevnímu užití.
  • Nepoužívejte na rány či poškozenou pokožku.
  • Pokud máte nepříjemné pocity nebo podráždění kůže, ihned náplast odstraňte.
  • Po odstranění náplasti z pokožky ji znovu nepoužívejte.
  • Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Registrujte se na našem e-shopu a získejte výhody věrnostního programu, včetně produktů zdarma.

LifeWave je inovativní americkou společností zabývající se výzkumem v oblasti fototerapie a nanotechnologie. Na základě 15 let výzkumu a vývoje přišla s průlomovým produktem - moderními náplastmi, které patentovanou metodou fototerapie zlepšují celkový zdravotní stav. Tyto jedinečné náplasti pomocí fototerapie okamžitě zlepšují tok energie a tím mírní bolest a zánět, zkvalitňují spánek, snižují napětí a stres, podporují tvorbu kmenových buněk, čímž efektivně urychlují hojení a mnoho dalšího. Pomohou vám cítit se lépe a využít váš plný potenciál.

Aktivujte Vaše kmenové buňky pomocí náplasti X39

Když stárneme, léčebné a regenerační schopnosti našich kmenových buněk klesají. Představte si ale, kdybychom mohli naše kmenové buňky aktivovat a resetovat na mladší a zdravější.

Je dokázáno, že náplasti LifeWave X39™ pomocí patentované fototerapie poskytují tělu zdraví a vitalitu, kterou jste nezažili od dob svého nejproduktivnějšího mladého věku. Na základě několika klinických studií a 20 let vývoje bylo prokázáno, že náplasti LifeWave X39™ mají množství pozitivních účinků na naše zdraví.