UZDRAV SA Reishi | 90 kapslí

Značka: UZDRAV SA
525 Kč 457 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Přípravek je vhodný jako podpůrný prostředek na regeneraci organismu, podporu metabolismu a imunity, příznivě působí na pokožku a pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nazývána na západě jako "Ganoderma Lucidum", v Asii pod názvem "Ling Zhi" a v Japonsku "Reishi" - obsahuje okolo 200 různých vitamínů a minerálů, jejichž větší část má antioxidační účinky a proto působí blahodárně na organismus. V Reishi se nachází mnoho alkaloidů, které zachovávají optimální pH hodnotu našeho organizmu.

Obsah

90 kapslí

Složení

Ganoderma lucidum (Reishi) - biomasa v práškové formě s obsahem celého spektra aktivních složek z podhoubí a mladých plodnic z hub, zejména polysacharidů, beta-glukanů, fytosterolů (provitamin D2) a enzymů.

Dávkování

2 x denně půl hodinu před jídlem, 2 kapsle (á 500mg). 

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí!

V případě přecitlivělosti na některou složku přípravku, je třeba přerušit užívání přípravku a poradit se o dalším užívání tohoto přípravku s lékařem.

Neobsahuje chemická barviva ani konzervační látky.

Skladujte v suchu, v temnu a v chladu.

Země původu: P.R.C.

Výrobce: UZDRAV SA s.r.o.

Společnost UZDRAV SA s.r.o., se specializuje na dovoz vzácných léčivých hub a důležitých doplňků výživy. Jejich cílem je nabídnout zákazníkovi, který trpí různými nemocemi od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, přírodní formu znovu uzdravení.

Účinnost léčby léčivými houbami byla prokázána v tradiční asijské medicíně již více než před 2000 lety a jejich užívání pomohlo a nadále pomáhá navrátit zdraví co jednou většímu počtu lidí. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování z těch nejhodnotnějších surovin, kterou neustále testuje. Spolupracuje s více léčiteli v oblasti alternativní medicíny a odborníky zdravé výživě na Slovensku, ale i v zahraničí.