H2 Probio | 30 kapslí

Značka: H2 EUROPE
680 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Jedinečný životabudič pro celou rodinu. Obsahuje nejen vyvážený komplex probiotik a prebiotik

Detailní informace

Detailní popis produktu

H2 Probio obsahuje nejen vyvážený komplex probiotik a prebiotik. Ve spojení s produktem Recovery H2 Inside 3xEffect, díky síle molekulárního vodíku ve spojení s  se můžete spolehnout i na rychlost, s níž obnoví rovnováhu v tlustém i tenkém střevě. Vybrané probiotické bakterie patří mezi vysoce stabilní kmeny a postarají se tak o silný regenerační účinek střevního mikrobiomu.

OBSAH

30 kapslí

SLOŽENÍ

Prebiotikum (inulin), probiotické kultury (viz aktivní látky), plnidla (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylceluloza)

DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle denně, užívat nalačno, alespoň 30 minut před jídlem.

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Uchovávejte na suchém místě do teploty 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením

Na základě nařízeni Evropského parlamentu a Rady(EU) č. 1169/2011 članek 7 odstavec 3 označování potravin a informace o poskytování informací o potravinách spotřebitelem a na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních, Vám zde u tohoto výjimečného produktu nemůžeme sdělit všechny jeho skutečné účinky.

Výrobce firma H2 EUROPE

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy, Vitamín K2
Aktivní složka: Vitamín D, Vitamín K2, omega 3

Jsme česká společnost, která vyrábí a uvádí na trh české unikátní produkty na bázi přírodních poznatků a vědeckého výzkumu, objevujeme zcela nové cesty ke zlepšení kvality zdraví a harmonie lidského organismu. S čistou energií a entuziasmem šíříme lidem naše výjimečné a objevné receptury v oblasti molekulárního vodíku, hirudoterapie, telomer, dermaprogramu a jiné. H2 Europe byla založena v roce 2016 v České republice na základě spolupráce s předními odborníky v oblasti vědeckého výzkumu a potravinových doplňků. Naším cílem je, aby lidé žili v harmonii a vitalitě těla, mysli i ducha.

Naše motto zní: ZDRAVÍ NAD ZLATO, MÁME TO!