UZDRAV SA Shiitake | 100g

Značka: UZDRAV SA
775 Kč 674 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Přípravek je vhodný jako podpůrný prostředek na tonizaci a regeneraci organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shiitake je z gastronomického hlediska chuťově velmi výrazná houba, masité konzistence, z lékařského pohledu je dnes již uznávaný přírodní prostředek k léčbě různých civilizačních chorob. V japonském léčitelství je využívána asi 2000 let. Tato pro nás exotická houba je pro svou lahodnou chuť a silné aroma označována jako "perla mezi houbami". Říká se jí elixír života nebo houba dlouhého života pro její léčivé účinky.

Obsah

100 gramů

Složení

Lentilus ododes (Shiitake) - polysacharid v práškové formě bohatý na výživné složky. Sušená houba Shiitake (Lentilus ododes) obsahuje 18,64% bílkovin, 4,8% tuku, 71% sacharidů, 10 aminokyselin včetně 7 esenciálních, minerální látky a vlákninu.

Dávkování

2 x denně, 1 - 2 (1 - 2 g) zarovnané čajové lžičky smíchat s 200 ml teplé vody a vypít před jídlem.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí!

V případě přecitlivělosti na některou složku přípravku, je třeba přerušit užívání přípravku a poradit se o dalším užívání tohoto přípravku s lékařem.

Neobsahuje chemická barviva ani konzervační látky.

Skladujte v suchu, v temnu a v chladu.

Země původu: P.R.C.

Výrobce: UZDRAV SA s.r.o.

Společnost UZDRAV SA s.r.o., se specializuje na dovoz vzácných léčivých hub a důležitých doplňků výživy. Jejich cílem je nabídnout zákazníkovi, který trpí různými nemocemi od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, přírodní formu znovu uzdravení.

Účinnost léčby léčivými houbami byla prokázána v tradiční asijské medicíně již více než před 2000 lety a jejich užívání pomohlo a nadále pomáhá navrátit zdraví co jednou většímu počtu lidí. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování z těch nejhodnotnějších surovin, kterou neustále testuje. Spolupracuje s více léčiteli v oblasti alternativní medicíny a odborníky zdravé výživě na Slovensku, ale i v zahraničí.