Snižování váhy | Zinzino Leanshake

Nápoj Zinzino LeanShake je vytvořen z nejlepších dostupných bílkovin, vlákniny, mastných kyselin, vitaminů a minerálů, které poskytují optimální účinky při snižování váhy a sportu.

HUBNUTÍ

Nápoj Leanshake je produkt nahrazující jídlo a je speciálně navržen tak, že nahrazuje jedno nebo více jídel denně a umožňuje udržet si váhu nebo zhubnout. Jedná se o výživné jídlo, které je vytvořeno z nejlepších dostupných surovin, vysoce kvalitních bílkovin, pěti druhů vlákniny, různých mastných kyselin a 25 různých vitaminů a minerálních látek. Poskytuje veškerou výživu, kterou vaše tělo potřebuje a obsahuje méně kalorií než obvyklé jídlo.

TVORBA SVALOVÉ HMOTY

Bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty během tréninku. Nápoj Leanshake je vyroben z nejlepších dostupných bílkovin na trhu. Několik z těchto minerálů a také některé vitaminy mají příznivé zdravotní účinky na normální funkci svalů. Nápoj Leanshake lze konzumovat také jako doplněk stravy před nebo po fyzické aktivitě.

Jak zhubnout Zinzino Leakshake

VYROVNÁNÍ FUNKCE STŘEV

Vláknina v nápoji Leanshake je stejná jako v Zinobiotic a podporuje růst "dobrých" bakterií ve všech částech tračníku. Dobré bakterie potřebují zdroj vlákniny, aby zůstaly zdravé a rostly rychleji než bakterie méně žádoucí. Dobré bakterie se podílí na mnoha důležitých tělesných funkcích, jako je fermentace nestráveného jídla, výroba vitaminů a budování imunitního systému. Zdravá střeva jsou pro zdravé tělo nezbytná.

PŘÍPRAVA NÁPOJE

Před otevřením sáček několikrát jemně protřepejte. Smíchejte 60g (2 sáčky) prášku s 2 až 2,5dl vody nebo 30g (sáček) prášku s 2,5dl mléka nebo mandlové mléko a několik vteřin protřepejte v láhvi. Vybrat si můžete ze 4 příchutí (čokoláda, vanilka, jahoda a jahoda+malina).

POKYNY - HUBNUTÍ

Nahrazení dvou hlavních denních jídel s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k úbytku tělesné hmotnosti.

POKYNY - UDRŽOVACÍ VÁHA

Nahrazení jednoho denního jídla s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k udržení stávající tělesné hmotnosti. Je také důležité dodržovat správný denní příjem tekutin. Nahrazení jídla je užitečné pouze pro zamýšlené použití jako součást energeticky omezeného jídelníčku a jiné potraviny jsou nezbytnou součástí takového jídelníčku. Strava by měla být pestrá a spojená se zdravým životním stylem.

UPOZORNĚNÍ!

Před použitím tohoto produktu nebo jakéhokoli programu pro regulaci tělesné hmotnosti doporučujeme poradit se s lékařem. Tento výrobek by neměly užívat děti mladší 4 let nebo těhotné či kojící ženy nebo osoby s poruchami příjmu potravy. Osoby se zdravotními problémy by neměly tento přípravek používat, aniž by se poradily s lékařem.

Zinzino Leanshake čokoláda 16 sáčků