Jak zhubnout | Zinzino Leanshake je nápoj na hubnutí

Nápoj Zinzino LeanShake je vytvořen z nejlepších dostupných bílkovin, vlákniny, mastných kyselin, vitaminů a minerálů, které poskytují optimální účinky při snižování váhy a sportu.

 

HUBNUTÍ

Nápoj LeanShake je produkt nahrazující jídlo a je speciálně navržen tak, že nahrazuje jedno nebo více jídel denně a umožňuje udržet si váhu nebo zhubnout. Jedná se o výživné jídlo, které je vytvořeno z nejlepších dostupných surovin, vysoce kvalitních bílkovin, pěti druhů vlákniny, různých mastných kyselin a 25 různých vitaminů a minerálních látek. Poskytuje veškerou výživu, kterou vaše tělo potřebuje a obsahuje méně kalorií než obvyklé jídlo.

 

TVORBA SVALOVÉ HMOTY

Bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty během tréninku. Nápoj Leanshake je vyroben z nejlepších dostupných bílkovin na trhu. Několik z těchto minerálů a také některé vitaminy mají příznivé zdravotní účinky na normální funkci svalů. Nápoj LeanShake lze konzumovat také jako doplněk stravy před nebo po fyzické aktivitě.

 

VYROVNÁNÍ FUNKCE STŘEV

Vláknina v nápoji Leanshake je stejná jako v Zinobiotic a podporuje růst "dobrých" bakterií ve všech částech tračníku. Dobré bakterie potřebují zdroj vlákniny, aby zůstaly zdravé a rostly rychleji než bakterie méně žádoucí. Dobré bakterie se podílí na mnoha důležitých tělesných funkcích, jako je fermentace nestráveného jídla, výroba vitaminů a budování imunitního systému. Zdravá střeva jsou pro zdravé tělo nezbytná.

 

PŘÍPRAVA NÁPOJE

Před otevřením sáček několikrát jemně protřepejte. Smíchejte 60g (2 sáčky) prášku s 2 až 2,5dl vody nebo 30g (sáček) prášku s 2,5dl mléka nebo mandlové mléko a několik vteřin protřepejte v láhvi. Vybrat si můžete ze 4 příchutí (čokoláda, vanilka, jahoda a jahoda+malina).

 

POKYNY - HUBNUTÍ

Nahrazení dvou hlavních denních jídel s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k úbytku tělesné hmotnosti.

 

POKYNY - UDRŽOVACÍ VÁHA

Nahrazení jednoho denního jídla s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k udržení stávající tělesné hmotnosti. Je také důležité dodržovat správný denní příjem tekutin. Nahrazení jídla je užitečné pouze pro zamýšlené použití jako součást energeticky omezeného jídelníčku a jiné potraviny jsou nezbytnou součástí takového jídelníčku. Strava by měla být pestrá a spojená se zdravým životním stylem.

 

UPOZORNĚNÍ!

Před použitím tohoto produktu nebo jakéhokoli programu pro regulaci tělesné hmotnosti doporučujeme poradit se s lékařem. Tento výrobek by neměly užívat děti mladší 4 let nebo těhotné či kojící ženy nebo osoby s poruchami příjmu potravy. Osoby se zdravotními problémy by neměly tento přípravek používat, aniž by se poradily s lékařem.

Zinzino Leanshake čokoláda 16 sáčků