Zinzino Energy Bar | Energetické tyčinky | 4 x 40g

Značka: Zinzino
ZDARMAZDARMA
Zinzino Energetické tyčinky
442 Kč 384 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Zinzino Energy Bar je veganská energetická tyčinka s mandlemi, datlemi, quinoou a dýňovými a sezamovými semínky.

Obsahuje vysoké množství vlákniny z inulinu a pouze přirozeně se vyskytující cukry. Je skvělým zdrojem energie před i po tréninku a zdravou svačinou na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino Energy Bar je veganská energetická tyčinka s mandlemi, datlemi, quinoou a dýňovými a sezamovými semínky. Obsahuje vysoké množství vlákniny z inulinu (10 g v jedné tyčince) a pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Je skvělým zdrojem energie před i po tréninku a zdravou svačinou na cesty. Ingredience pochází pouze z ekologických farem.

Hlavní přednosti energetické tyčinky Zinzino

  • Je kvalitním zdrojem energie, která se uvolňuje postupně.
  • Má vsoký obsah vlákniny ‒ 10 g zdravé vlákniny v jedné tyčince.
  • Neobsahuje žádný přidaný cukr.
  • Je veganská.
  • Neobsahuje geneticky modifikované přísady (GMO).

Obsah

Balení obsahuje 4 energetické tyčinky, každá tyčinka má 40 gramů.

Složení

Mandle 25,5 %, datle 20 %, isomalto-oligosacharid* 14 %, dýňová semínka 8,2 %, sezamová semínka 6,1 %, quinoa vločky 6,1 %, zvlhčovadlo (glycerol) 7 %, inulin 5 %, chia semínka (salvia hispanica) 5 %, olivový olej 4 %.

*isomalto-oligosacharid je zdrojem glukózy, ale má nízký glykemický index – pouze 34.

Může obsahovat arašídy a výrobky z nich.

25,5 % Mandle

Mandle jsou vysoce výživné ořechy a bohatý zdroj vitamínu E, manganu a hořčíku, mědi, fosforu, niacinu, vlákniny a antioxidantů. Oproti všem ostatním ořechům jsou bohatší na živiny a prospěšné složky zdravých mono a poly nenasycených tuků a antioxidantů. Mandle obsahují přirozeně se vyskytující cukry.

20 % Datle

Datle jsou kvalitním zdrojem železa, vlákniny, vitamínu A a draslíku. Obsažené esenciální minerály jako vápník, fosfor, sodík, hořčík a zinek z nich dělají jednu z nejzdravějších potravin na světě. Datle mají vysokou hladinu rozpustné vlákniny, která je nezbytná pro podporu zdraví střev. Datle obsahují přirozeně se vyskytující cukry jako glukóza, fruktóza a sacharóza. Proto jsou ideální svačinou, která okamžitě dodá energii.

8,2 % Dýňová semínka

Dýňová semínka jsou velmi kvalitním zdrojem zinku, železa, fosforu, hořčíku, manganu a mědi. Kromě toho jsou dýňová semínka skvělým zdrojem vlákniny, bílkovin a esenciálních mastných kyselin omega-3 a omega-6. Obsahují také zdraví podporující fytosteroly a širokou škálu antioxidačních fytonutrientů, včetně některých fenolových kyselin a polyfenolů jako lignany.

6,1 % Sezamová semínka

Sezamová semínka obsahují množství vitamínů, minerálů, přírodních olejů a organických sloučenin, které se skládají z vápníku, železa, hořčíku, fosforu, manganu, mědi, zinku, vlákniny, thiaminu, vitaminu B6, folátu, bílkovin, a tryptofanu.

6,1 % Quinoa

Quinoa má vysoký obsah bílkovin a je jednou z mála rostlinných potravin, které obsahují všech devět esenciálních aminokyselin, a proto je vynikajícím zdrojem bílkovin. Obsahuje bílkoviny ve větším množství a lepší kvalitě než většina zrn. Má také vysoký obsah vlákniny, hořčíku, vitamínů sk. B, železa, draslíku, vápníku, fosforu, vitamínu E a flavonoidů, které jsou rostlinnými antioxidanty.

5 % Chia semínka

Chia semínka jsou nesmírně výživná, velmi rychle dodávají energii a staly se jednou z nejpopulárnějších superpotravin. Chia semínka jsou bohatá na vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, vitamíny A, B, E a D a minerály včetně síry, železa, jodu, hořčíku, manganu, niacinu a thiaminu. Jsou také bohatým zdrojem antioxidantů.

5 % Inulin

Inulin je rozpustná vláknina vyskytující se v mnoha rostlinách, ale nejčastěji se získává z čekanky. Přirozeně se vyskytující polysacharid/fruktan se ale nezpracovává, a proto má inulin minimální vliv na zvýšení hladiny cukru v krvi. Zvyšuje absorpci vápníku, případně i hořčíku a současně podporuje rozvoj prospěšných bakterií v tlustém střevě.

Skladování

Skladujte na suchém místě při teplotě 15‒22 °C a mimo sluneční záření.

Vyrobeno ve Švédsku firmou Zinzino Nordic AB.

Registrujte se na našem e-shopu jako prémiový zákazník a získejte možnost zakoupit produkty ZINZINO za speciální partnerské ceny.

Cílem produktů značky Zinzino je obnovit vitalitu, zdraví a ochránit před civilizačními chorobami. Doplňky stravy jsou vyráběny na základě řady vědeckých výzkumů, které zaručují jejich nezávadnost a prospěšnost.

Hlavní řadou produktů jsou oleje s rybím tukem BalanceOil, které pomáhají nastolit a udržet správný poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 v našem organismu.

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cenu nebo chcete vědět více informací? Navštivte stránku Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel), kde se dozvíte víc. V případě potřeby nás také neváhejte kontaktovat.