Zinzino Leanshake Lesní plody 16x30g | zdravá strava

1 375 Kč 1 196 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2020

Zinzino Leanshake je vynikající nápoj a zároveň zdravá náhrada vyvážené stravy pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání vede ke ztrátě tuku a tvorbě svalové hmoty a zároveň vyrovnává váš mikrobiom, což přispívá ke zdraví střev. Nápoj je bohatý na vysoký podíl bílkovina vláknin ale také na množství vitaminů a minerálních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinzino Leanshake je vynikající nápoj a zároveň zdravá náhrada vyvážené stravy pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání vede ke ztrátě tuku a tvorbě svalové hmoty a zároveň vyrovnává váš mikrobiom, což přispívá ke zdraví střev.

Nápoj Leanshake je bohatý na bílkoviny a vlákninu. Obsahuje i vitaminy, minerály a řadu dalších živin. Neobsahuje lepek ani sóju, má velmi nízký glykemický index (glykemické zatížení) a obsahuje pouze přírodní příchutě.

HLAVNÍ BENEFITY

 • velmi nízký glykemický index (glykemické zatížení)
 • bohatý na bílkoviny 4 s koncentrátem mléčných bílkovin, izolátem syrovátky a kolagenní peptidy
 • bohatý na vlákninu spolu se směsí vláknin Zinzino Zinobiotic
 • obsahuje pouze 231 kcal na jednu porci
 • sladidla a příchutě z přírodních zdrojů bez lepku
 • zdroj 25 vitaminů a minerálních látek

SLOŽENÍ JAHODA A MALINA PŘÍCHUTĚ

Izolát syrovátky, koncentrát mléčné bílkoviny, prášek z kokosových palem, kolagenní peptid (bovinní), světlicový olej z kokosových vláken, mineralizační škrob, přírodní aroma (jahoda+malina), lněný olej, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta-glukany z ovesných otrub, maltodextrin, inulin, prášek quinoa, prášek z kokosového oleje, medový prášek, xanthanová guma, ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, ribfloavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, retinol, kyselina listová, biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, prášek z červené řepy (barvivo), sladidlo (steviol-glykosid). Obsahuje mléko.

OBSAH

 • balení obsahuje 16 sáčků po 30g prášku (celkem 480g)

POUŽITÍ

 • před otevřením sáček několikrát jemně protřepejte. Smíchejte 60g (dva sáčky) prášku nápoje LeanShake s 2 až 2,5 dl vody nebo 30g (jeden sáček) prášku nápoje LeanShake s 2,5 dlmléka a několik vteřin protřepejte v láhvi.

Pro snížení tělesné hmotnosti

 • nahrazení dvou hlavních denních jídel s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k úbytku tělesné hmotnosti.

Pro udržení tělesné hmotnosti

 • nahrazení jednoho denního jídla s omezenou energetickou hodnotou náhradním jídlem přispívá k udržení stávající tělesné hmotnosti.

Je také důležité udržovat dostatečný denní příjem tekutin. Náhrada jídla je užitečná pouze pro zamýšlené použití jako součást energeticky nezávadné stravy a další potraviny jsou nezbytnou součástí této stravy. Strava by měla být pestrá a kombinována se zdravým životním stylem.

UPOZORNĚNÍ

Před použitím tohoto produktu nebo jakéhokoli programu pro regulaci tělesné hmotnosti doporučujeme poradit se s lékařem. Tento výrobek by neměly užívat děti mladší 4 let nebo těhotné či kojící ženy nebo osoby s poruchami příjmu potravy. Osoby se zdravotními problémy by neměly tento přípravek používat, aniž by se poradily s lékařem.

Země původu: ŠVÉDSKO, výrobce Zinzino Nordic AB

Zinzino lean shake

 

Independent Zinzino Partner_1

Produktová řada Zinzino poskytuje nejlepší, špičkové a na míru šité produkty.

V rámci nových poznatků o farmakologické výživě, která využívá aktivní živiny z potravin k boji proti nerovnováhám v našem moderním životním stylu. Hlavní koncept je řada produktů BalanceOil . Nový pohled vědy na BalanceOil se zaměřuje na poměr esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3. Obě kyseliny jsou zásadní pro několik funkcí v našem těle. Problém nastává při jejich nerovnováze, které vznikají změnami v naší stravě v našem moderním světě. Příliš mnoho Omega-6 ve Vašem těle a nízký příjem esenciálních Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA vytváří tuto nerovnováhu. Zjistěte, zda je poměr Omega-6 k Omega-3 vyvážený testem BalanceTest , a pak si užívejte produkty BalanceOil, které vám pomohou upravit poměr Omega-6 : Omega-3 na optimální úroveň (3:1 a nižší).

Připojte se k revoluci v oblasti zdraví, která se šíří světem!

Chcete zakoupit produkty za prémiovou cen nebo potřebujete další informace? Napište nám nebo zavolejte.

K získání prémiové ceny je nutné zakoupit předplatné (sleva 60%), vždy doporučujeme předplatné s testy.

Independent Zinzino Partner a zákazník (spotřebitel)

Výhody:

 • nákup předplatných za prémiové ceny produktů sleva až 60%
 • možnost získat produkt ZDARMA, pokud seženete 4 další spotřebitele
 • pravidelné školení po celé ČR